Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Charlie Lee, Ethereum’u Eleştirdi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Charlie Lee, Ethereum’u Eleştirdi
Charlie Lee, Ethereum’u Eleştirdi

© Reuters.  © Reuters.

Litecoin kurucusu olan Charlie Lee, Bitcoin ve alt koinler ile ilgii, katıldığı bir konferansta konuştu. Bitcoin, Litecoin ve Ethereum hakkında açıklamalarda bulunan Lee, Litecoin gönderim işlemlerinin şu an için dahi pahalı olduğunu belirten Lee, buna karşın düzeltme için gereken hamlelerin yapılacağını da belirtti.

Ethereum için birçok insanın favori kripto parası yorumunu da yapan Lee, Ethereum ağındaki gönderimlerin güvenilirliklerinin tartışmalı olduğunu belirtirken örnek olarak da DAO hack olaını gösterdi. Ethereum Classic isimli kripto paranın çıkması ile sonuçlanan hack olayının, Ethereum ağının güvenliği ile ilgili önemli bir S.O.S olduğunu belirten Lee, şöyle konuştu:

”Ethereum ile ilgili bazı sorunlar var ve onlar da özellikle bazı olaylardaki güvenlik süreci üzerine yoğunlaşıyor. Ethereum ağı, bazen güvenlik açıkları verebiliyor.”

Ethereum’un PoW’dan PoS’a geçme süreci ile ilgili de çeşitli değerlendirmeler yapan Lee, Ethereum ağının algoritma değiştirmesi ile birlikte koin üretim maaliyetlerinin sıfıra kadar inebileceğini belirtti. Bunun da bazı projeleri olumsuz etkileme şansı olduğunu belirten Lee, bu durumla başa çıkılması için çeşitli değişikliklerin yapılmasının son derece önemli olduğuna vurgu yaptı.

Başarılı yönetici, daha sonra tekrardan güvenlik sorunlarına geldi ve insanların tokenlerinin çalınmasının ‘berbat bir his’ olduğunu belirterek şunları söyledi:

”Bu baya kötü bir olay. Hükümetlerin bu noktada önlem alması gerekiyor. Gerekirse bu noktada bu tarz ağların güvenliklerinin hükümet birimleri tarafından sıkı bir şekilde denetlenmesi gerekir.”

Charlie Lee, Ethereum’u Eleştirdi isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Charlie Lee, Ethereum’u Eleştirdi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin’i 100 Kat Arttıracak Fiyat Tahmini, Çarpıcı Ethereum, Stellar ve Bitcoin Yorumu, Ripple’a Yönelik Gelişmeler: Öne Çıkan: Cardano, IOTA ve Nano Haberleri Bitcoin’de Yaşanan Düşüşün Kötüye İşaret Olmadığını Gösteren 3 Neden Twitter CEO’sunun Bitcoin Satın Alma Uygulaması, iOS Mağazasında YouTube’u Bile Geçti! Algorand Token Satışından 60 Milyon Dolar Elde Etti! Shinhan Bank, Blockchain Platformu Kurdu VeChain ve Çin arasında dev anlaşma!!!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır