Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tron’un Justin Sun’ı, Binance’ın Yeni Platformunu Övdü

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tron’un Justin Sun’ı, Binance’ın Yeni Platformunu Övdü
Tron’un Justin Sun’ı, Binance’ın Yeni Platformunu ÖvdüTron Foundation‘ın kurucusu ve CEO’su Justin Sun, sektördeki kripto para birimi platformlarına olan desteğini göstermeye devam ediyor. Genellikle Twitter’ı ”çok” fazla aktif kullanması ile bilinen ve ana ağ öncesi neredeyse her gün yeni bir haber duyuran Sun, bu sefer başka bir platformu, piyasa hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance‘ı övdü. Justin Sun attığı bir tweet ile Tron’un, Binance tarafından yeni yapılan Birleşmiş Milletler ile ortaklığını ve Binance Blockchain Charity Foundation‘u övdü.

Binance’ın hayır işlerine odaklı olan Blockchain Charity Foundation kurumu, Birleşmiş Milletler Gelişim Programı ile olan ortaklığını duyurmuştu. Kurumun temel amacı blockchain teknolojisinin uygulanması ile daha iyi bir toplum oluşturma yönünde iyilikler yapabilmek ve görünüşe göre gerçekten gelecek vaat ediyor ki Birleşmiş Milletler’in radarına girebildi. Kurum Birleşmiş Milletlere toplamda 1 milyon dolar bağışta bulunacak.

Söz konusu haber 25 Eylül tarihinde CZ tarafından açıklanmıştı.

Daha sonra Justin’in attığı tweete bir tweet ile karşılık veren CZ, Tron’un gerçekten BCF için büyük bir destekçi olduğunu ifade etti.

Tron’un Justin Sun’ı, Binance’ın Yeni Platformunu Övdü isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tron’un Justin Sun’ı, Binance’ın Yeni Platformunu Övdü - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Japon Kripto Para Borsası Bitpoint, Genişlemeye Devam Ediyor – Sırada Panama ve Latin Amerika Var SEC, Bitcoin ETF’sine ilişkin karar açıklamasını gelecek yıla uzattı Fairplay.io: Blockchain Güvencesinde 4 Milyon Doları Aşan Kazanç Platformu Bu Maden Havuzu Bitcoin Cash’in Yarısını Kontrol Ediyor! 2019’un popüler Bitcoin fiyat bahsi sonuçlandı Sıcak Gelişme: Bir Bitcoin ve Kripto Para Borsası Daha Kapanacağını Duyurdu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır