Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bu Grafiklere Göre Ripple (XRP) Rallisi Çok Yakında Gerçekleşebilir!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bu Grafiklere Göre Ripple (XRP) Rallisi Çok Yakında Gerçekleşebilir!
Bu Grafiklere Göre Ripple (XRP) Rallisi Çok Yakında Gerçekleşebilir!

3/3


2/3

Tüm kripto para birimleri ve dijital varlıklar için 2018 yılı felaket bir yıl dolu. Şimdi ise 2019 için beklentiler beklenenden bile daha yüksek. Ripple (XRP) fiyatı söz konusu olduğunda, Tradingview trader’ları tarafından paylaşılan mevcut kısa vadeli tahminlerin hepsinin olumlu momentumun yakında gerçekleşeceği konusunda hemfikir olduğu görülüyor.

Bu grafiğe göre, Ripple (XRP) fiyatı 0,45 dolar ve ötesine sıçrayabilir!
Mevcut XRP fiyat grafiğine biraz yaklaşarak bakanlar görecektir. Önümüzdeki günlerde ve haftalarda dikkat çeken ilginç bir senaryo ortaya çıkıyor. London55555 isimli trader tarafından paylaşılan grafikte görüldüğü gibi, XRP fiyatının çok yakın bir gelecekte büyük bir sıçrama görmesi olası. Şimdi XRP fiyatı 0,36 dolar seviyesine yakın bir alanda istikrar sağladı. London55555 isimli trader’a göre artık yakın zamanda daha yüksek fiyatlara odaklanma zamanı geldi.


XRP fiyatının, London55555 tarafından belirtilen böyle bir rallinin ardından ne kadar yüksek seviyeleri göreceğini tahmin etmek çok zor. Geçtiğimiz birkaç saat içinde XRP fiyatında, aşağı doğru bir baskı oluştu. Bu durum analistlere göre, XRP’nin öngörülebilir geleceğe yönelik herhangi bir potansiyel kazancı kontrol altında tutabileceğine işaret ediyor. Buna rağmen London55555 isimli trader’a göre, XRP fiyatını 0,45 dolara çıkaracak 0,08 dolar kadar büyük bir kazancın gerçekleşme ihtimali var. Ancak beklentilerini kontrol altında tutmak her zaman en iyisidir.

Bu trader’ın tahminine göre, XRP fiyatı ay’a çıkabilir
Kripto para birimi ve dijital varlık dünyasında, fiyat beklentilerinin söz konusu olduğu zamanlar çoktur. Babelli isimli trader, XRP fiyatında yükselişin söz konusu olduğu yerlerde oldukça umutlu. Ancak bu trader aynı zamanda momentumun her iki yönde de kolayca sallanabileceğini kabul ediyor. Babelli isimli trader, paylaştığı grafikte XRP fiyatının tekrar 0,29 dolara düşmesinin çokta zor olmadığını gösterdi, bu elbette ki eğlenceli bir sonuç değildi.


XRP fiyatının analist görüşlerine göre, nihayetinde yükselişe geçeceğini varsayarsak, ilk önce direncin 0,4 dolara yaklaşması gerekecek. Bu gerçekleşemezse Babelli isimli trader’a göre, fiyat muhtemelen mevcut yatay ticaret alışkanlığına devam edecek. Kilit direncin başarılı bir şekilde kırılması Babelli’e göre, fiyatı 0,59 dolara kadar yükselterek kolayca değerlendirebilir. Ancak analiste göre, XRP’nin böyle bir değere ulaşılması için oldukça fazla dirençle karşılaşması gerekecek.

Bu grafiğe göre, dip seviyesi sonrasında XRP rallisi başlıyor
Teknik analiz kesin bir bigi vermese de çoğu zaman yatırımcıların çok fazla tepki göstermeden umutlarını ve hayallerini ifade etmelerini sağlar. Joefabs16 isimli trader tarafından çizilen XRP grafiğinde, ilginç bir senaryo görünüyor. Bu trader’ın grafiğine göre, önümüzdeki saatlerde XRP fiyatının 0,34 dolara düşmesi muhtemel ve bu düşüş eğilimi piyasada çok fazla dalgalanmaya neden olabilir.


Ancak bu kısa dip, Joefabs16 isimli trader’a göre, yeni bir yükseliş atağından önce çok gerekli olabilir. Grafiğin beklendiği gibi gerçekleştiğini varsayarsak, 0,34 dolara düşen XRP fiyatı ardından dik bir yükseliş yaşayacak. Joefabs16 isimli trader’a göre, XRP fiyatı düşüş sonrasında önümüzdeki günlerde 0,43 dolara yükselmeli. Ripple (XRP) yazım sırasında yüzde 0,35 oranında artışla 0,35 dolar seviyesinden işlem görüyor. XRP şu anda 14,6 milyar dolarlık piyasa değeriyle üçüncü sırada yer alıyor. XRP fiyatı yazım sırasında 435 milyon dolarlık bir 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook (NASDAQ:FB) sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi olarak görülmemeli, kripto para yatırımlarının yüksek risk içerdiği ve piyasanın 2018 yılında yüzde 80’in üzerinde değer kaybı yaşadığı gerçekleri bir sonraki adımlarınızda göz önünde bulundurulmalıdır.

The post Bu Grafiklere Göre Ripple (XRP) Rallisi Çok Yakında Gerçekleşebilir! appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bu Grafiklere Göre Ripple (XRP) Rallisi Çok Yakında Gerçekleşebilir! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Çin Merkez Bankası Blockchain Sektörünün Yatırım Balonuna Döndüğünü Düşünüyor EOS yanıyor: Analistler EOS’da daha fazla değer artışı bekliyor! Küresel Kripto Firmaları, ICO’lar ve Kripto Para Borsaları İçin Yeni Kural Önerilerinde Bulundular Kripto Para Grafikleri Bitfinex’in Borsa Tokeni, Hafta Başında İşlem Görmeye Başlayacak Ünlü analist Bitcoin’de büyük ralli öncesi 3.500 dolara işaret etti

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır