Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Piyasaya Yeni Katılan Yatırımcılar, Ayı Piyasasına Rağmen Daha Fazla Yatırım Yapmakta

Ana Sayfa » GÜNCEL » Piyasaya Yeni Katılan Yatırımcılar, Ayı Piyasasına Rağmen Daha Fazla Yatırım Yapmakta
Piyasaya Yeni Katılan Yatırımcılar, Ayı Piyasasına Rağmen Daha Fazla Yatırım Yapmakta

2/2


2/2


Her hikayenin daima iki tarafı vardır. Kripto para dünyasında ise 2018 yılı bir çok açıdan berbat yıl olarak görülmesinin yanı sıra, yine başka açılardan hiç olmadığı kadar gelişim gösteren bir yıl da oldu. New Wave Capital isimli bir kripto para danışmanlık firması da, müşterilerinin devam eden ayı piyasasına rağmen çok daha fazla yatırım yapmakta olduklarını doğruladı.

201 7 yılında Bitcoin fiyatlarının tavan yapması sonrası bir çok hedge fonu ve farklı yatırım firmaları sektöre giriş yapmak ve zenginleşme trendine katılmak istedi. 2018 yılının ortalarına doğru iyice artmaya başlayan fon sayısı, devam eden ayı piyasasına rağmen müşteri ve yatırım konusunda pek sıkıntı çekmiyor. New Wave Capital yetkililerinin yaptığı açıklamalara göre, Bitcoin geçtiğimiz sene taban yaptığı fiyatın %90 gerisine düşmesine rağmen, özellikle kurumsal yatırımcılar yatırım yapma ilgisini kaybetmiş değil.

2018 yılında kripto para dünyasına giriş yapan firmalar arasında Fidelity gibi dünyanın en zengin varlık yönetim firmalarından birisi de bulunuyor ve bir çok uzman bu gibi gelişmelerin etkisinin hemen olmayacağını, ancak yakında illa ki fiyatta bir hareketlenme görülebileceğini düşünmekte.

Bitmex CEO’su Arthur Hayes ise, geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada ayı piyasasının 18 ay daha süreceğini ifade etmiş ve kripto para topluluğu üyelerine ”sıkı tutunmalarını” tembih etmişti. Zaten 12 aydır devam eden ayı piyasası bir çok kripto para üyesini iyice kendine alıştırdığı için, 18 ay sürecek bir ayı piyasanın da çok fazla etki etmeyeceği söylense, pek yanlış bir ifade olmazdı.


İlgili haber:
Ayı Piyasası 18 Ay Sürebilir Mi? Bitmex CEO’su Süreceğini Düşünüyor

Piyasaya Yeni Katılan Yatırımcılar, Ayı Piyasasına Rağmen Daha Fazla Yatırım Yapmakta isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Piyasaya Yeni Katılan Yatırımcılar, Ayı Piyasasına Rağmen Daha Fazla Yatırım Yapmakta - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İki Kurumsal Kripto Para Şirketi Arasında Yeni Bir Ortaklık Kuruldu Bitcoin’de 3,900’ü öngören analist son tahminiyle can sıktı XRP Topluluğu BitMEX Tarafından Yayılan Yanlış Bilgiler Yüzünden Tepkili! SEC Bitcoin ETF’si için onay verecek mi? Ünlü avukat Jake Chervinsky açıklıyor Sosyal Medya Devi Facebook Bitcoin’e Rakip Olmaya Hazırlanıyor! Bitcoin Visa Ve MasterCard’ı Aşabilir Mi?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır