Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bobby Lee: Bitcoin Yukarı Çıkmadan Önce, Daha Fazla Aşağıya İnecektir – Panik Satışı Yapmayın

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bobby Lee: Bitcoin Yukarı Çıkmadan Önce, Daha Fazla Aşağıya İnecektir – Panik Satışı Yapmayın
Bobby Lee: Bitcoin Yukarı Çıkmadan Önce, Daha Fazla Aşağıya İnecektir – Panik Satışı YapmayınBitcoin, geçtiğimiz Kasım ayında son 7 yılda hiç yaşamadığı kadar kötü bir aylık performans yaşadı ve sadece 30 gün içerisinde %35 civarında bir değer kaybı yaşadı. Ayın başlangıcını 6.500 dolar ile yapan Bitcoin, ayın son gününde ulaştığı 4.280 dolarlık değer ile, bir nebze olsun yükseliş bile gösterdi. Kasım içerisinde yer yer 3.600 dolara kadar gerileyen Bitcoin, yatırımcıları ve diğer kripto para birimlerini ciddi bir kaosa sürükledi.

Kripto para piyasasının ilk isimlerinden olan ve Binance CEO’su Changpeng Zhao‘yu bile eğittiği bilinen Bobby Lee, bugün attığı bir tweet ile benzer düşüş durumlarında neler yapılması hakkında tavsiyelerde bulundu.

”Bir kere Bitcoin satın aldığınızda, bunu sıkı sıkı tutun (HOLD)” ifadesini kullanan Lee, bunun bazı durumlarda %80 ve üzeri düşüş yaşayacağını ancak bunun yükseliş öncesi bir dönem olduğunu ve eninde sonunda 20 kat ile 100 kat (hatta daha fazla) kazanç getireceğini vurguladı.

”İnancınız, sabrınız olsun ve panik satışı yapmayın. Bitcoin’i anlaması zordur; bir çok kişi bunu elinden yanlışlıkla erken bıracaktır.”

Lee günün erken saatlerinde attığı bir başka tweet ile, Bitcoin’i satmak için doğru zamanın ”20 kat veya daha fazla kazanç elde ettiğinizde” olduğunu vurguladı ve o zaman bile sadece çeşitlendirmek için bunun yapılması gerektiğini, ancak ASLA hepsinin satılmaması gerektiğini ifade etti.

Bobby Lee: Bitcoin Yukarı Çıkmadan Önce, Daha Fazla Aşağıya İnecektir – Panik Satışı Yapmayın isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bobby Lee: Bitcoin Yukarı Çıkmadan Önce, Daha Fazla Aşağıya İnecektir – Panik Satışı Yapmayın - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İran ve Rusya, ABD Yaptırımları Karşısında Kripto Para Kullanabilir Bitcoin Sakin; Japonya Kripto Sanayiye Öz-düzenleme Statüsü Veriyor NEO’dan Sonra GVT de Yatırımcısını Memnun Etti Binance Kampanya Başlattı Çinli E-ticaret Devi Alibaba ve Bir Kripto Para Şirketi Arasındaki Davada Anlaşmaya Varıldı Avusturyalı Bakan: Blockchain’i Düzenlemeye Gerek Yok

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır