Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

BitPay baş analisti 2019 Bitcoin tahminini açıkladı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » BitPay baş analisti 2019 Bitcoin tahminini açıkladı!
BitPay baş analisti 2019 Bitcoin tahminini açıkladı!

© Reuters.  © Reuters.

Bitpay’in baş ticari sorumlusu Sonny Singh, 2019 Bitcoin tahminini açıkladı. Singh, Wall Street ‘teki Fidelity, BlackRock ve diğerleri gibi Wall Street devlerinin kurumsal ürünlerini göreceğimiz için önümüzdeki yılın inanılmaz olacağını düşünüyor.

2019 Bitcoin tahminini duydunuz mu?Bloomberg Technology ile yapılan röportajda konuşan Singh, fiyata daha az dikkat etmemiz ve sahnenin arkasındaki gelişmelere odaklanmamız gerektiğini söyledi. Singh, Bitcoin‘in gelecek yıl 15,000- 20,000 $’a geri döneceğine inanıyor.

Singh söyle konuştu:

“Bitcoin dünya çapında ana akım tarafından benimsenmiş oldu. Büyük bir marka itibarına sahip oldu.”

Ayrıca, piyasanın dijital varlıklara artan kurumsal ilginin yarattığı yeni bir yönü beklediğini de ekledi. Bu arada, Singh, şirketlerin finansal ürünlerini marka itibarı olan ve kitle iletişim ağına sahip Bitcoin üzerine inşa ettikleri için diğer kripto para varlıkların kaderi konusunda çok emin değil.

Singh’e göre, ICO piyasasının, SEC ile ilgili problemleri nedeniyle hayatta kalması olası değil.

Singh şöyle devam etti:

“ICO pazarı şu anda büyük ölçüde öldü. Bitcoin hayatta kalmazsa, hiçbir (ICO) hayatta kalmayacak.”

Bu arada, Bitcoin, son 24 saatte yaklaşık %1.56 azalarak 4,530 $’dan işlem görüyor. Bu, Sonny Singh’in hedefine ulaşmadan önce fiyatın üç katına çıkması gerektiği anlamına geliyor. Fakat, tahminleri diğerlerininki kadar iyimser değil. Fundstrat’ın kurucusu Tom Lee, bu yılın sonunda Bitcoin‘i 15,000 $ seviyesinde beklerken, Blockstream‘in kurucularından Adam Back, Bitcoin‘nin 10 yıl içinde 250,000 $’a hatta 500,000 $’a çıkacağını düşünüyor.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

BitPay baş analisti 2019 Bitcoin tahminini açıkladı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ethereum fiyatının düşmesinin sorumlusu o mu? Güler misin Ağlar mısın? Cryptopia, 15 Gündür Hacklenmeye Devam Ediyor! Gazeteci Cinayetine Aracılık mı Ettiler? Avrupa Merkez Bankası, Malta Merkezli Bankayı Para Akladığı Sebebiyle Kapattı Ripple destekli MoneyGram, Asya-Pasifik pazarına açılıyor Enpara’dan Bitcoin borsalarına ilişkin açıklama Bloomberg: Bitcoin indikatörü, Nisan’dan beri ilk kez “sat” sinyali veriyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır