Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitmain’den Bir IPO Denemesi Daha

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitmain’den Bir IPO Denemesi Daha
Bitmain’den Bir IPO Denemesi Daha

© Reuters.  © Reuters.

Kripto para sektöründe zaman gerçekten de çabuk değişiyor ve şartlar çok hızlı bir şekilde farklı süreçlere evrilebiliyor. Örneğin şu an için hemen herkes Bitcoin’in yaşadığı artışı konuşurken, sektörün genelinde çok büyük bir mutluluk hakim sürmüş durumda. Bitcoin’in 10 bin dolar üzerine çıkmaya çalıştığı bu saatlerde, lider kripto para birimi için çok yüksek seviyeler de sessiz de olsa telafüz edilmeye başlamış durumda.

Ancak bir şey var ki, bundan yaklaşık 10-11 ay önce sektör çok zorlu bir süreçten geçiyordu. Örneğin bu ayı piyasasının etkilediği şirketlerden birisi olan Bitmain, biraz da yönetimsel hataların da katkısı ile, bir anda ciddi bir değer kaybı yaşamış ve kötü bir sürecin içine girmişti.

Yönetim değişikliğinin ardından Hong Kong borsasında yapmak istedikleri halka arz işlemini de gerçekleştirmeyi başaramayan başarılı şirket, daha sonra ise yeniden yapılandı ve sektörün toparlanmaya başlamasıyla yeniden baş vermeye başladı.

Konuyla ilgili çıkan son haberlerde, Bitmain’in şu an için ABD’de bir borsa üzerinden IPO gerçekleştirme amacında olduğu ifade ediliyor. Daha önce Hong Kong borsasından red yiyen şirketin, bu sefer yapacağı hamlede başarılı olmak istediği ifade ediliyor.

O dönem 3 milyar dolarlık bir kaynak hedefleyen Bitmain’in hevesi, gelen haberler ile kursakta kalmıştı. Firma, bu sefer daha iyi bir ön hazırlık yaparak halka arz olma amacını taşıyor.

Bitmain’den Bir IPO Denemesi Daha yazısı ilk olarak Coinmoz. sitesinde yayınlandı

Devamını Coinmoz Üzerinden Oku

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitmain’den Bir IPO Denemesi Daha - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin, 2019 rekorunu yenilemeye devam ediyor Popüler CNBC Analisti: “Bitcoin Satın Almak İçin En İyi Zaman.” “Bitcoin, 1994’te ortaya çıksaydı, Rusya yok olmuştu” Ripple (XRP)’dan önemli hamle: 1 milyon dolarlık hibe yaptı! Mahmudov: Bitcoin Biraz Daha Düştükten Sonra Yükselişe Geçecek Ripple Başkanı Chris Larsen ”Silikon Vadisi Bitcoin ve Kripto Para Gemisini Kaçırdı.”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır