Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

28 Gün kaldı, Bearableguy123’ün Ripple 589 dolar olacak kehaneti gerçekleşecek mi?

Ana Sayfa » GÜNCEL » 28 Gün kaldı, Bearableguy123’ün Ripple 589 dolar olacak kehaneti gerçekleşecek mi?
28 Gün kaldı, Bearableguy123’ün Ripple 589 dolar olacak kehaneti gerçekleşecek mi?


Yaklaşık 10 ay önce Bearableguy123 takma isimli bir kullanıcı, 2018 yılı sonunda Ripple 589 dolar olacak tahmininde bulunmuştu. Sene sonuna 28 gün kala Ripple topluluğunda heyecan üst seviyede. Acaba Ripple 28 gün içinde bu seviyeye ulaşabilir mi?

Ripple 589 dolar olabilir mi?BG123, kehanetini duyurduktan sonra ardından birçok şüphe bırakarak sırra kadem bastı. Şubat 2018’den bu yana 1 doların altında seyreden Ripple tahmindeki gibi bir yükselişe doğru gidiyorsa bu süper bir olay. Bu durum birçok insan için harika bir birikim fırsatı sağlamış oldu. Ancak asıl soru şu: Ripple için 28 günde yüzde 169 oranlı büyüme mümkün olabilir mi?

(Bearableguy123 teorisi: “XRP, xRapid’in Lansmanından Sonra $589 Olacak! yazısı için tıklayınız!)BG123 yaklaşık 10 aydır Reddit’teki hesabına hiçbir giriş yapmamış. Öncesinde paylaştığı tahminlerden bazıları gerçekleşti. Örneğin XRP’nin ETH’nin market hacmini 2018’de geçeceği kehaneti gerçekleşti. Bunun gibi piyasa ile ilgili bir sürü tahmini sayfasından paylaşmıştı. En ilgi çekeni ise orta çağ dönemini andıran resimdi.


Karikatürde yer alan ve birçok bilinmeyen figürü tasvir eden karakterler, zamanla birçok kripto meraklısının konu hakkında komplo teorileri üretmesine sebep oldu. Brad Garlinghouse’e benzeyen bir şövalye resmi, ağzı olmayan bir kral ve kukla oynatan bir insan eli…

Kehanetin gerçekleşmesi için olması gerekenlerTeoriye göre XRP fiyatının 589 olması için en başta Ripple’ın SWIFT’in tüm piyasasına hakim olması gerekir. xRapid’in lansmanı sonrasında bu ihtimalin gerçekleşeceği tartışılıyordu ancak böyle bir durum söz konusu değil.

İkinci olarak dünyaca meşhur Rothschild ailesinin Ripple’ın arkasında olduğu iddiası. Aile üyelerinden şu ana kadar böyle bir açıklama gelmedi. Güya böyle bir destek olduğunda Ripple 589 dolar olabilirdi. Ancak dünya ticaretine yön veren bir ailenin Ripple’a şu ana kadar arka çıkmadığı aşikâr. Zaten bunu şu andaki XRP fiyatı da teyit ediyor.

Tüm bunlara rağmen Ripple topluluğu ve Ripple yatırımcıları bu kehanete inanmaktan kendilerini alamıyorlar. Reddit’te “beachexec” lakaplı kullanıcı şu mesajı ile tüm meraklıların duygularına tercüman olmuş:

“ Bence BG123 yakın gelecekten buraya gelmiş bir yabancı. Belki bir Nostradamus veya Nicola Tesla (NASDAQ:TSLA). Bu yüzden mesajları sıra dışı ve insanları merak içinde bırakıyor. Çok fazla ipucu vermeden ama iyi niyetle yatırımcılara yardım etmek istiyor.”

Ripple’ın 4 haftalık bir zaman dilimi içinde 0,35 dolardan 589 dolara ulaşması biraz zor gibi görünüyor. Ancak BG123’ün de paylaşımlarında tavsiye ettiği gibi piyasada tecrüben az ise simsarlara ve balinalara yem olmamak için şimdilik beklemede kalın ve volatilitesi en yüksek pazarlara yatırım yapın. Ripple bunun iyi örneği, Ripple’dan vazgeçmeyin.

(Ripple 0.35 dolarda tutunamayabilir! yazısı ilginizi çekebilir!)

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

28 Gün kaldı, Bearableguy123’ün Ripple 589 dolar olacak kehaneti gerçekleşecek mi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Popüler altcoin LINK’ten Bitcoin’e karşı fiyat rekoru 29 Kasım Bitcoin fiyat analizi: BTC yükseliş trendinde devam ediyor Digital özgürlüğü vadeden iki kripto para: Ripple ve Tron Johnny Depp ile de İş Birliği Yapan ‘Kripto-Netflix’ Yeni Yapımcılar İle Anlaştı! Borsalarda görülen devasa Tether hareketleri ne anlama geliyor? Bitcoin ağı, artık fiyatın 20,000 dolar olduğu günden tam 5.5 kat daha güçlü

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır