Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitconnect Pumpçısı Trevon James: Bitcoin Fiyatı Sıfıra İnecek

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitconnect Pumpçısı Trevon James: Bitcoin Fiyatı Sıfıra İnecek
Bitconnect Pumpçısı Trevon James: Bitcoin Fiyatı Sıfıra İnecekDaha önceleri yüksek verimli yatırım programı (HYIP) olan BitConnect‘in tanıtımını yapmış olan kripto para twitter dünyası isimlerinden Trevon James, görünüşe göre BitConnect ile yaşadığı yasal olaylardan sonra, kripto para dünyasına olan bakışını köklü bir şekilde değiştirmiş.

James, yeni attığı bir Twitter mesajında, ”bundan 10 yıl sonra Bitcoin’i 4.000 dolardan veya 3.000 dolardan almış olmanız fark etmeyecek çünkü Bitcoin 0 dolar olacak” ifadesini kullandı ve ciddi bir tepki de çekti.

James’in YouTube kanalı da var ve kendisi genellikle Florida içerisindeki mahallesinde gezip, kripto para birimlerine ve kendisinin kullanmayı tercih ettiği platformlara yatırım yapmak hakkında konuşuyor ve geçmişte yaptığı BitConnect reklamı ve ponzi şeması ile olan bağına rağmen, hala çok fazla takipçisi mevcut.

Durumun farkında olan Twitter kullanıcılarının bir çoğu ise, ”eğer hapiste olursan fark etmez”, veya ”sen nasıl hala hapiste değilsin” mesajları ile tepkilerini ortaya koydular.

YouTube platformu da, BitConnect saadet zinciri tanıtımı yapan videoların yayınlanması nedeniyle geçtiğimiz yaz ayında yetkililerle sıkıntı yaşamıştı. 17 Ocak tarihinde kapatılan BitConnect, bir çok yatırımcıyı şoke eden zamanının en büyük kripto para ponzi şemalarından birisi olarak tarihe geçti.

Bitconnect Pumpçısı Trevon James: Bitcoin Fiyatı Sıfıra İnecek isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitconnect Pumpçısı Trevon James: Bitcoin Fiyatı Sıfıra İnecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto Paralar Neden Düştü? Messari’den Yeni Platform: Kripto Para Sektörünün Bilgi Toplama Merkezi Bitcoin’i 9.000 Dolara Çıkartan 3 Sebep! Ripple balinaları harekette: Milyonlarca XRP taşındı! Flash Haber: Kanada Merkezli Bitcoin Borsası Hacklendi Tüm Fonlar Gitti Sharding nedir? Kurumsal Blockchain adaptasyonu için anlamı ne?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır