Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin’in Pazar Gecesi Yaşadığı Yükselişin Sebebi, Tether Mi?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin’in Pazar Gecesi Yaşadığı Yükselişin Sebebi, Tether Mi?
Bitcoin’in Pazar Gecesi Yaşadığı Yükselişin Sebebi, Tether Mi?Kripto para piyasası iki haftadır süren aralıksız düşüş sonrası, 25 Kasım Pazar gününü 26 Kasım Pazartesi gününe bağlayan gece bir nebze rahatlama yaşadı ve BTC kendini 4.000 doların üzerine arttı. Çoğu uzman 3.600 dolar seviyelerinin dip olduğunu ve lider kripto para birimi ve diğer kripto para birimlerinin bu sebepten yükselişe geçtiğini ifade etse de, Twitter dünyasının tanınan profili Bitfinex’ed, farklı bir görüşe sahip.

Bitfinex ve Tether’in düşmanı olarak da bilinen Bitfinex’ed Twitter kullanıcısı, 25 Kasım gecesi attığı bir tweet ile, Tether‘in son bir çaba ile ‘sihirli bir şekilde’ 50 milyon dolar Tether bastığını ve fiyatları bunun uçurduğunu düşünüyor. Omni Explorer‘a bakıldığında gerçekten de 50 milyon dolarlık işlem gözükse de, bunun kripto para piyasasını yükselten temel etken olduğunu söylemek şu an için mümkün değil.

Kripto para piyasası özellikle Bitcoin Cash hard fork olayları yüzünden ciddi bir düşüş yaşamış ve Bitcoin 6.500 dolardan 3.600 dolarlara kadar inmişti. Bütün bu olayların nedeni olarak görülen BCH ise, 620 dolarlardan 170 dolarlara kadar düşmüştü ki şu an diğer kripto paralar ile birlikte BCH de yükselişe geçti.

Bitcoin’in Pazar Gecesi Yaşadığı Yükselişin Sebebi, Tether Mi? isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin’in Pazar Gecesi Yaşadığı Yükselişin Sebebi, Tether Mi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Financial Planner Başkanı: ”Bitcoin ve kripto para almanın zamanı değil.” EOS için büyük gün: Voice, beta sürümü ile yayına giriyor Red Bull, Formula 1 Tarihinin İlk Kripto Para Sponsorluk Anlaşmasını Duyurdu! Tron Uçuyor – Piyasa Kızıla Boyanırken TRX Yükselişi Yüzde 15’i Geçti! Milyar Dolarlık Fon CEO’su: Ethereum’un Geleceği Parlak ve Önemli En Büyük HODL’cular Kim?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır