Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Charlie Lee: Bitcoin’in Teknik Alt Yapısı Hak Ettiği Değeri Görmüyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Charlie Lee: Bitcoin’in Teknik Alt Yapısı Hak Ettiği Değeri Görmüyor
Charlie Lee: Bitcoin’in Teknik Alt Yapısı Hak Ettiği Değeri GörmüyorLitecoin kurucusu Charlie Lee, yaptığı açıklamada Litecoin ve Bitcoin’in teknik özelliklerinin kripto para sektöründeki isimler tarafından hak ettiği değeri göremediğini ifade etti.

Lee, yaptığı açıklamasında bu iki kripto paradaki teknik gelişmelerin son derece iyi olduğuna vurgu yaparken, şunları söyledi:

Bitcoin ve Litecoin’in sahip olduğu bazı teknik özellikler gerçekten de hak ettiği değeri görmüyor. Bu özelliklere sahip olabilmek için ciddi kaynak ve zaman ayırmak gerekiyor ki bu iş gerçekten hakkıyla yapılabilsin. Bunoktada yapılacak en ufak bir hata dahi, işlerin kötüye gitmesine yol açacaktır.”

Bitcoin’deki ölçeklendirmeyi daha da iyileştirebilmek için Lightning Network’ün devreye girmesi gerektiğini ifade eden Lee, bu durumun hem BTC’de hem de LTC’de ufak miktarlarla ödeme yapılabilmesine imkan tanıyacağını kaydetti.

Başarılı isim, aynı zamanda Lightning Network sayesinde hem daha hızlı hem de daha ucuz para transferi yapılabileceğini kaydederken, bu durumun da Bitcoin’i oldukça iyi ölçeklenbilen bir hale getireceğini ifade etti.

Lee, ikinci katman çözümlerinin, Bitcoin’in ölçeklenebilmesinde tek çözüm olduğunu ifade ederken şunları söyleyerek sözlerini noktaladı:

”Lightning Network gibi çözümler, Bitcoin’de ölçeklenmeyi arttıracak yegane şey. Bunu daha önce yaptığım birçok açıklamada da defalarca söyledim. Bitcoin’in değerini korumasında, bana kalırsa Litecoin de çok etkili oldu. Daha büyük resme bakacak olursak, aslında Satoshi Nakomoto’nun BTC ile ilgili çizdiği vizyona ulaşılmasını sağlayacak esas teknoloji Lightning Network’dür.”

Charlie Lee: Bitcoin’in Teknik Alt Yapısı Hak Ettiği Değeri Görmüyor isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Charlie Lee: Bitcoin’in Teknik Alt Yapısı Hak Ettiği Değeri Görmüyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Jihan Wu: Ayı piyasası devam edebilir ama 2 yıldan daha fazla değil Bitcoin’e (BTC) 5 Yıl Önce 1000 Dolar Yatırsaydın Bugün Kaç Doların Olurdu? Bakkt’ta Beklenen Büyük Gün Geldi! Analistler: Bitcoin Fiyatı Hareketlenebilir! Endonezya’daki Şirket, Blockchain’i Kullanarak Şeriat Uyumlu Tahvil Üretecek Dev Bitcoin Borsası Bitfinex’in Uygulaması, Artik iOS ve Android’de İddia: Bitcoin Cash’in ünlü ismi Roger Ver, çakma Satoshi tarafından kandırıldı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır