Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin’in Gelecekteki Yeri, Dev Kripto Para Piyasası Tahmini, Çin’in Korkulu Rüyası, Ripple (XRP)’ın Yeni Borsası: Öne Çıkan: ETH, TRON, NEO ve EOS Haberleri

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin’in Gelecekteki Yeri, Dev Kripto Para Piyasası Tahmini, Çin’in Korkulu Rüyası, Ripple (XRP)’ın Yeni Borsası: Öne Çıkan: ETH, TRON, NEO ve EOS Haberleri
Bitcoin’in Gelecekteki Yeri, Dev Kripto Para Piyasası Tahmini, Çin’in Korkulu Rüyası, Ripple (XRP)’ın Yeni Borsası: Öne Çıkan: ETH, TRON, NEO ve EOS Haberleri

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin’in geleceği ile ilgili yeni bir tahminden, Ripple (XRP)’daki yeni bir röportaja, XRP’nin kitlesel kabulünün artmasına ve dev kripto para piyasası tahminine kadar, burada kripto dünyasındaki en güncel kripto para haberleri ile kendinizi güncel tutun ve yatırımınıza değer katın.

Bitcoin (BTC)’e yönelik haberler
Max Keizer: “Bitcoin (BTC) dünyanın yeni rezerv para birimi.”
Eski Wall Street broker’ı (trader’ı), kripto analisti ve Keizer Report programının sunucusu olan Max Keizer, lider kripto para birimi Bitcoin’in dünyanın yeni rezerv para birimi olarak ortaya çıkacağına inandığını söylüyor. Eski Wall Street broker’ına göre, Bitcoin fiyatının hash rate’ı ve zorluk ayarı bu kripto para biriminin, herhangi bir merkez bankası para biriminden daha belirgin güçlü para politikası aracı olduğunu gösteriyor. Max Keizer konuya yönelik açıklamalarına şu sözlerle devam ediyor:

Her on dakikada bir çıkan kripto para birimi emisyon programı, Bitcoin’i, dünyanın en sağlam para politikası olan merkez bankası haline getiriyor.

Jim Radecki: “Kripto para piyasası 1 trilyon dolarlık bir pazar olabilir.”
Cumberland’daki Küresel İş Geliştirme Başkanı Jim Radecki yayınladığı son makalesinde, geliştiricilerin ve şirketlerin kripto para birimlerinin 1 trilyon dolarlık pazar sınırına ulaşması için projeleri üzerinde çalışmaya devam etmesi gerektiğini söyledi.

Jim Radecki’ye göre, kripto varlık piyasası yapısı hala aşırı derecede parçalı. Şu anda, hepsi farklı ürünler sunan 200’den fazla farklı borsa ve platform var. Aynı zamanda, bu platformların nasıl inşa edileceğini belirleyen farklı yetki alanları var. Cumberland’daki Küresel İş Geliştirme Başkanı , bugünlerde tek elden bir çözüm bulunmadığını açıklıyor.

Ethereum (ETH)’a yönelik haberler
Yeni bir açık kaynaklı, topluluk destekli Ethereum araştırma ve kaynak merkezi daha başlatıldı. EthHub, acemilere ve geliştiricilere, platformu anlatmak ve proje inşa etmek için iyi bir temel sağlamak üzere tasarlandı.

Ripple (XRP)’a yönelik haberler
Ripple (XRP), küresel stratejik hesap başkanı Marcus Treacher ile yaptığı yeni röportajın geniş bir kısmını yayınladı. Röportaj, bankacılık dünyasını ve gittikçe artan bir dijital dünyaya ayak uydurma mücadelesini vurguluyor. Bu arada, Estonya merkezli kripto para birimi işlem platformu CoinMetro’ya XRP eklendi. Kripto para yatırımcıları artık XRP’yi doğrudan euro ile satın alabilir.

Kripto para birimlerine yönelik haberler
Çin’deki yerel makamlar, ülkede dijital ödemelerin yaşadığı üssel büyüme konusunda endişeli. FT tarafından yayımlanan son bir raporda, Çin’in Merkez Bankası konumunda olan Çin Halk Bankası (PBoC)’nın, Asya ülkesinde ödemelerde nakit paranın azalması konusunda çok endişeli olduğu belirtiliyor.

Bu rapora göre, şu anda sadece nakit yerine dijital ödemelere dayanan birçok mağaza ve şirket var. Dijital sistemler kullanılarak ödemeleri çok daha hızlı ve daha kolay hale getiren Alipay ve WeChat Pay gibi bazı ödeme uygulamaları da var. Bu uygulamalarda nakit kullanımının azalmasının önemli bir nedeni.

TRON (TRX)’a yönelik haberler
Yeni yıla, fiyat açısından istikrar belirtileri gösteren piyasa ile başladık. Buna rağmen, kripto para birimlerinin bir kısmı hem değerleme hem de teknolojik ilerleme açısından gelişmelerle dikkat çekiyor. Bu haftanın öne çıkanları arasında Ethereum (ETH), pazardaki konumunu yeniden kazanıyor ve TRON ise ERC20 tokeni yakma işlemini tamamladı.

TRON (TRX), sekizinci parti olan Ethereum tabanlı TRX tokenlerini yaktığını ve resmi olarak 182.359.804 adet tokeni dolaşımdan çıkardığını söyledi. Kripto para birimi yakma, TRON’un Ethereum Blockchain’inden göç etmesinin son adımlarının bir parçası.

NEO’ya yönelik haberler
NEO’nun ekibi, Çin’deki en yeni aylık raporunu yayınladı ve rapor Çin merkezli Blockchain platformundaki en son gelişmeleri de kapsıyor. Raporda topluluk büyümesi, röportajlar, NEO kodu ve ekosistemindeki yeni işe alımlar ve iyileştirmeler vurgulanıyor.

EOS yönelik haberler
EOS tabanlı çok oyunculu mobil oyun Gangster Arena, oyun içi ilk fragmanını piyasaya sürdü. Oyun, EOS için satın alınabilecek ve Blockchain’e sabitlenebilecek karakterleri, silahları ve teçhizatı kullanarak dört oyuncuya karşı savaşma imkanı veriyor ve oyunculara oyun içi öğelerin gerçek sahipliğini de veriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook (NASDAQ:FB) sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi olarak görülmemeli, kripto para yatırımlarının yüksek risk içerdiği ve piyasanın 2018 yılında yüzde 80’in üzerinde değer kaybı yaşadığı gerçekleri bir sonraki adımlarınızda göz önünde bulundurulmalıdır.

The post Bitcoin’in Gelecekteki Yeri, Dev Kripto Para Piyasası Tahmini, Çin’in Korkulu Rüyası, Ripple (XRP)’ın Yeni Borsası: Öne Çıkan: ETH, TRON, NEO ve EOS Haberleri appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin’in Gelecekteki Yeri, Dev Kripto Para Piyasası Tahmini, Çin’in Korkulu Rüyası, Ripple (XRP)’ın Yeni Borsası: Öne Çıkan: ETH, TRON, NEO ve EOS Haberleri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Sanayi Bakanlığı’ndan Blockchain Hamlesi! Square Bitcoin kazançlarını katladı! Rakam dudak ısırttırıyor TRON yeni bir rekor daha kırdı. Yükseliş sürer mi? Bitcoin Kullanımı Beş Yılda Yüzde 700 Arttı! Binance CEO’su CZ, 2018’in Kripto Paralar İçin ‘Düzeltme Yılı’ Olduğunu Düşünüyor Bitcoin tahminleri tutan şirketten Ethereum öngörüsü geldi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır