Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Wall Street Kripto Pazarına Onlarca Trilyon Dolar Getirecek

Ana Sayfa » GÜNCEL » Wall Street Kripto Pazarına Onlarca Trilyon Dolar Getirecek
Wall Street Kripto Pazarına Onlarca Trilyon Dolar Getirecek

© Reuters.  Wall Street Kripto Pazarına Onlarca Trilyon Dolar Getirecek© Reuters. Wall Street Kripto Pazarına Onlarca Trilyon Dolar Getirecek

Cardano‘nun (ADA) kurucu ortağı olan Charles Hoskinson, 20 Haziran’ı tweetledi ve Wall Street’in kripto sektörüne girişinin, kripto para piyasalarına “onlarca trilyon dolar” getireceğini belirtti.

Coinmarketcap‘ta 8. sırada yer alan Cardano, yaklaşık 3,5 milyar dolarlık piyasa değerine sahip. Charles Hoskinson ayrıca Ethereum’un (ETH) da kurucu üyelerinden. Ayrıca Invictus Innovations ve kripto teknoloji şirketi IOHK‘nın da üyelerinden biri.

Bir yorumcu tarafından kripto topluluğunun tam olarak ne yaptığı sorulduğunda, Hoskinson “tamamiyle yeni bir dünya” dedi:

Kripto para ve Wall Street’in kesişimi, sermayede potansiyel bir akını da bunu görenler tarafından memnuniyetle karşılandı. Mayıs ayı ortasında, kripto para cüzdanı ve exchange platformu Coinbase, güvenlik ve mevzuata uygunluk endişelerini gidererek kurumsal yatırımcıları çekmek için tasarlanan yeni bir ürün paketi yayınladı. Ürün sürümü hakkında konuşan Coinbase’in VP’si, şu anda piyasaya girme potansiyeline sahip olan “10 milyar dolarlık Wall Street parası”na atıfta bulundu.

1 trilyon dolarlık kripto hedge fonunun CEO’su Dan Morehead‘in Nisan ayında yaptığı açıklamada, Wall Street’in kripto ticaretini artırma konusundaki ilgisinin artması sonucunda, 40 trilyon dolarlık bir kripto pazarının mümkün olduğunu söylemişti.

Wall Street Kripto Pazarına Onlarca Trilyon Dolar Getirecek isimli makale ilk olarak CoinAdam sitesinde yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Wall Street Kripto Pazarına Onlarca Trilyon Dolar Getirecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Lingham: Bitcoin, çok yakında 12 bin doları test edebilir Kuzey Koreli Hackerlar Kripto Para Sektörüne En Çok Zarar Verenler Arasında! Epic Games Kurucusu: Fortnite’ın Monero Kabul Etmesi Kazara Oldu Bloomberg: Bitcoin, Şi Cinping öncesine dönebilir Bitcoin’de Ani Dump! Ethereum, XRP, TRON, Litecoin Fiyat Görünümü Kripto Para Piyasası Yeniden Yükselişe Geçti – Yükselişi Sağlayan Belirli Bir Sebep Var Mı?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır