Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin’den bağımsız hareket eden Ripple’da asıl yükseliş ne zaman olacak?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin’den bağımsız hareket eden Ripple’da asıl yükseliş ne zaman olacak?
Bitcoin’den bağımsız hareket eden Ripple’da asıl yükseliş ne zaman olacak?

© Reuters.  © Reuters.

Ripple’da asıl yükseliş ne zaman başlayacak? Bu sorunun cevabı sadece Ripple’ın performansına değil piyasa şartlarına da kısmen bağlı.

Ripple’da asıl yükseliş ne zaman olacak?Geçtiğimiz iki hafta boyunca, piyasada, tüm kripto para birimlerini çökertecek kadar fazla satış görüldü. Bitcoin yatırımcıları panik içinde bırakarak sadece 24 saat içinde 5.000 $ ve 4.500 $’da bulunan iki temel direnç seviyesinin altına düştü.

Öte yandan XRP, nispeten iyi görünüyor ve üçgen benzeyen şekil içinde işlem yapmaya devam ediyor. Ancak şu anda tüm piyasada olduğu gibi kırmızı renkte. 2019 için bir fiyat tahmini yayınlayan Investing Haven tarafından bildirildiği gibi, Ripple‘ın XRP kripto para birimi yılın en iyi performansını göstererek yükselişe devam ediyor. Son satışlar da fikrini değiştirmedi.

Kripto pazarındaki son satışlara göz atarsak, Ripple‘ın işlem modelini koruduğunu görmek ilginçtir. Özellikle eylül ayındaki düşük seviyeleri ile başlayan üçgen şekli ve eylülün sonlarındaki büyük kırılma şu an itibariyle oyunda.

Üçgen formasyonunun, beklenenden daha çabuk yılın sonundan önce veya muhtemelen üç haftaya kadar neredeyse kesin olarak çözüleceği düşünülmekte.

Şimdi, bu yukarı yönlü bir kırılma olabilir. Ancak bunun büyük olasılıkla Bitcoin‘in ayak izlerini takip edeceğini söylemek zor.

“Ripple‘deki bir sonraki trend nasıl olacak? Aşağı ve yukarı yönlü kırılma seviyeleri açıkça görüldüğü için oldukça kolay. Bu yüzden herkes bunlardan biri gerçekleştiğinde pozisyon alabilir. Bununla birlikte, 3 kuralına uyulmasının gerekli olduğuna dikkat edin: teyit etmek için bir seviyenin üstünde veya altında en az 3 gün üst üste işlem yapmalısınız.”

Finansal danışman olmadığımızı ve bunun finansal tavsiye olmadığını belirtmek gerekir. Kripto para yatırımı çok risklidir. Bu yüzden sadece kendi araştırmanıza dayalı ve kaybetmeyi göze aldığınız paranız ile yatırım yapın. Her zaman güvenli ticaret yapmayı unutmayın!

XRP, şu anda kırmızı ve son 24 saatte %4.7 azalarak 0.419 dolardan işlem görüyor. İkinci en büyük kripto para para birimi, yaklaşık 19 milyar dolarlık piyasa değerine sahip. Yerini sağlamlaştırmak için yavaş yavaş Ethereum ile arasını açıyor.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin’den bağımsız hareket eden Ripple’da asıl yükseliş ne zaman olacak? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ripple CEO’su: Bankalar Blockchain’den Faydalanacaklar 2025’e kadar 1 milyon dolara giden yol: Bitcoin halvening’den nasıl kazanılır? Holochain’de Büyük Artış Sürüyor! Bitcoin’e Ne Oluyor? Piyasa Analisti Selcoin’e Göre Bitcoin Makul Düzeltmesini Yapıyor! Ethereum’da 80,000 dolarlık işlem ücretinin gizemi çözüldü Bitcoin zorluğunda tüm zamanların en yüksek seviyesi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır