Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

ABD’li 2 Senatör Yasa Taslağı Hazırladı

Ana Sayfa » GÜNCEL » ABD’li 2 Senatör Yasa Taslağı Hazırladı
ABD’li 2 Senatör Yasa Taslağı Hazırladı

© Reuters.  © Reuters.

Demokrat Darren Soto ile Cumhuriyetçi Ted Budd, tarafından hazırlanan yasa taslağı ABD’nin kripto para konusunda lider ülke olarak kalmasını ve lider ülke olarak adından daha fazla söz ettirmesini istediklerinden dolayı bu yasa taslaklarının yasallaşmasını ve kabul edilmesini istediklerini açıkladı. 2 Senatör yaptıkları ortak açıklamada, taslak ile birlikte hem hükümetin kripto paralar konusunda adımlar atmalarının kolay hale gelecek olduğunu, hem ABD’nin kripto para manüplasyonlarına son verebilecek güçte olacak olduklarını açıkladı. Bitcoin ve kripto paralar konusunda henüz ülkelerinde yasal önlemlerin yeterli olmadığını açıklayan 2 Senatör, kripto para yasalarının en kısa süre içerisinde ABD tarafından alınmasını istediklerini belirtti.

ABD’de Kripto Para Yasaları İyi Değil
Demokrat Darren Soto ile Cumhuriyetçi Ted Budd, açıklamalarında yasal olarak alınmış bazı kararlar olsa da kripto paralara özel olarak bir yasal maddenin olmadığını, SEC ve FED tarafından yapılan çalışmalar dışında kendi sundukları yasa taslağındaki önerilere uyulması ve önlemlerin alınması ile ülkenin çok daha iyi bir merkez haline gelebilecek olduğu önerisinde bulundular.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

ABD’li 2 Senatör Yasa Taslağı Hazırladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

14 Eylül Ripple Fiyat Analizi: Direnç Devam Ediyor Bitcoin Boğa Koşusu İçin Tarih, Ethereum’un 2019’daki Konumu, Ripple’ın Kapsamlı Raporu: Öne Çıkan: LTC, ADA, TRON, Waves ve Lisk Haberleri Ripple (XRP) kışta bahar yaşıyor: Kripto para ekosistemine yeni bir kurum daha ekliyor Telegram’ın Duruşması Ertelendi Bitcoin ve Ethereum’da yükseliş mi geliyor? İşte analist yorumları Merkezi Olmayan Token Exchange

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır