Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Yatırımcılarına Tekrar ”Rekor” Bekleten Gelişmeler

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Yatırımcılarına Tekrar ”Rekor” Bekleten Gelişmeler
Bitcoin Yatırımcılarına Tekrar ”Rekor” Bekleten Gelişmeler

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin fiyatındaki değişimler son 2 gündür sık sık gündeme geliyor ve analistler kripto para birimlerinin yükselmeye başlayacak olduğunu iddia ediyorlar. Kripto para birimlerinin fiyatının yükselecek olduğuna yönelik beklentiler sürerken, birçok yatırımcı ise gelecek fiyatların nasıl olacağın ve ne zaman fiyatların yoluna girecek olduğu konusunda merakla ”Bitcoin ne kadar olacak?” sorusunu sorarak kendisine göre bir yanıt arıyor.

Piyasada 73 milyar dolar seviyesini tekrar aşan Bitcoin piyasa hacmi ve 4.100 dolar seviyesini geçen kripto para Bitcoin fiyatının yükselecek olduğu seviyenin ne kadar yüksek olacağı ise oldukça fazla merak ediliyor.

Bitcoin yatırımcıları bu konuda bilgi bekliyor
Bitcoin yatırımcılarının yükselişler konusunda henüz bilgi bekledikleri ve analistlerin yıl sonu tahminlerini merak ettikleri basına yansıdı. Yatırımcıların bir kısmı fiyatların yükselmesi sonrası tekrar rekor kırılacak olduğu yönündeki beklentilerinin yükseldiğini ve gelecek 1 ay içerisinde rekor kırılmasından yana beklentileri olduğunu açıklamaya başladılar. Bitcoin fiyatındaki değişimlerin ne kadar sürecek olduğu ve rekor kırıp kırmayacak olduğu konusunu ise yıl sonundaki fiyatı belirleyecek.

Bu içerik bitcoinsistemi.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Yatırımcılarına Tekrar ”Rekor” Bekleten Gelişmeler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin dip veya çöküş: Analistler Bitcoin’de kan kaybını öngörüyor İsrail’deki ICO’lar 2018’de 600 Milyon Dolar Topladı Venezuela, Petro Kripto Para Birimini Ülkedeki Konut Problemini Çözmek İçin Kullanacak ”Kripto Paralardaki Düşüş 2019 Sonuna Kadar Sürebilir, Sonrası Yükseliş!” Hindistan Hükümeti Destekli Program Kripto Para ve Blockchain Dersi Verecek! BitMart Birinci Doğum Gününü 315 Bitcoin Ödül ile Kutluyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır