Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin, XRP ve Ethereum’da Ayı Baskısı Sürerken TRON Yükseliyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin, XRP ve Ethereum’da Ayı Baskısı Sürerken TRON Yükseliyor
Bitcoin, XRP ve Ethereum’da Ayı Baskısı Sürerken TRON Yükseliyor

2/2


2/2

TRON, son zamanlardaki yükselişiyle Bitcoin SV’yi geçmiş durumda. Şu an 0.026 Dolara ulaşan değeri ve 1.78 Milyar Dolarlık piyasa değeriyle kripto para piyasasının dokuzuncu en büyüğü olarak rahatça koltuğuna kuruluyor.

TRON şirketi ve bu şirketin tüm üyeleri, TRON’un geliştirilmesi ve tüm dünyada benimsenmesi için gayret sarf ediyor. Bir günlük zaman dilimindeki fiyatlar durma belirtisi göstermeden sabit bir yükseliş eğilimi gösteriyor.


TRON’un İki Günlük Yükseliş Serüveni
Fiyatlar, 7 Ocak 2019’da saat 16:44 UTC’de 0,022 dolardan işlem görmeye başladı ve birkaç saat içinde 0,024 dolara yükselene kadar istikrarlı bir artış gösterdi. Fiyatlar bir sonraki güne, yani 8 Ocak 2019, 08:09 UTC’ye kadar düzeltme yapmak yerine, bu noktada yerini sağlamlaştırdıktan sonra TRON’un fiyatları yükselmeye devam etti . Şu an Tron’un fiyatı 0.0266 dolara ve piyasa değeri de 1.7 Milyar Dolara ulaşmış durumda.

Singapur merkezli bir borsa olan ve TRX/BTC kuruyla alım satım işlemi yapan Bit-Z’den gelen bilgilere göre, 24 saatlik bir zaman diliminde toplam işlem hacmi 273 milyon $. Bu borsa, söz konusu parite ile yaklaşık 70 milyon dolar değerinde oldukça muazzam bir katkı sağladı. Bit-Z ayrıca TRX/ETH kuru ile de 20 milyon dolarlık büyük bir katkı sağlıyor.

Bit-Z’nin ardından, CZ’nın Binance Kripto Para Borsası toplamda 54 Milyon Dolarlık bir katkı sağlıyor ve TRX/USDT, TRX/ETH ve TRX/ BTC işlem kurlarıyla alım satım yapıyor.

Yükselişin Sebebi
Kripto para topluluğunun TRON’un sert pump hareketi yapmasıyla ilgili yaptığı tahminlerden birine göre, bu yükseliş, diğer kripto para birimleri zorlukların üstesinden gelmeye çalışırken, Tron’un Bitrue borsasında XRP ile bir işlem kuru olarak eklenmesinden kaynaklanıyor.


Yukarıdaki bilgilerin dışında, TRON’un, TRON ve BitTorrent’in bir entegrasyonu olan yeni bir BitTorrent tokeni tanıttığı belirtiliyor.

BitTorrent tokeni, Tron şirketi ve BitTorrent ekibi tarafından BitTorrent topluluğu için bir teşvik mekanizması olarak tanıtıldı. BitTorrent platformunda dosya ve kaynakların üretilmesi için kullanıcılar BTT ile teşvik edilecek.

Tron ile ilgili bu haber ekosistemde büyük bir fiyat sıçramasına neden oldu ve topluluk bu durumun fiyatların durmadan astronomik olarak yükselmesinin sebeplerinden biri olduğunu düşünüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook (NASDAQ:FB) sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

The post Bitcoin, XRP ve Ethereum’da Ayı Baskısı Sürerken TRON Yükseliyor appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin, XRP ve Ethereum’da Ayı Baskısı Sürerken TRON Yükseliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Önümüzdeki Yıl Piyasayı Domine Edecek, Altkoinlerin Değeri Düşecek Almanya’nın İlk Bitcoin ATM’si Avusturya Sınırında Kuruldu Ünlü Analistler Bitcoin İçin Şimdiki Senaryoları Açıkladı Piyasa Hacmi Milyarlarca Dolar Kaybetti! 2019 yıl sonu Ethereum ve Ripple fiyat tahmini Çinli ‘Beyaz Şapkalı Hackerlar’, Kripto Para Platformlarına Yapılan Saldırıları Durduracağını İddia Ediyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır