Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Hong Kong Borsası: Bitmain IPO’sundan Çekinmiyoruz

Ana Sayfa » GÜNCEL » Hong Kong Borsası: Bitmain IPO’sundan Çekinmiyoruz
Hong Kong Borsası: Bitmain IPO’sundan ÇekinmiyoruzHong Kong Menkul Kıymet Borsası (HKEX), Bitmain’in düzenleyeceği IPO ile ilgili çıkan olumsuz haberleri yalanladı.

“Dedikodudan İbaret”

Çin merkezli bir kripto para madencilik şirketi olan Bitmain, bundan bir süre önce kendi IPO’sunu düzenleyeceğini ve bunu Hong Kong Menkul Kıymet Borsası’nda yapmak istediğini açıkladı.

Birkaç gün önce çıkan haberler ise Bitmain’in düzenleyeceği IPO ile ilgili bazı endişelere yol açtı. Koin Bülteni‘nin de CoinDesk’i kaynak göstererek paylaştığı haberde, HKEX’in bu IPO’ya biraz çekingen yaklaştığı belirtiliyordu.

Hong Kong Menkul Kıymet Borsası, Bitmain’in düzenleyeceği IPO’ya çekingen yaklaştığına dair çıkan haberlerin aslında yalnızca “dedikodudan” ibaret olduğunu belirten bir açıklama yaptı.

Bitmain IPO’su

Dev madencilik şirketlerinden Bitmain’in düzenleyeceği IPO zaman içerisinde büyük bir tartışma konusu haline geldi. Ayrıca bu IPO ile ilgili çok fazla sayıda yanlış haber yapıldığını da belirtmek gerek.

Bazı haber kaynakları, belli başlı şirketlerin Bitmain IPO’suna katılacaklarını iddia ettiler ancak bu haberlere konu olan şirketler, işbu iddiaları yalanlayan açıklamalar yaptılar.

Bundan birkaç ay önce Singapur merkezli şirketlerden Temasek’in Bitmain IPO’suna 560 milyon dolar değerinde yatırım yapacağı söyleniyordu. Şirketin konu hakkındaki açıklaması ise şu şekilde:

“Bir kripto para şirketi olan Bitmain’in IPO’suyla ilgili haberlere rastladık. Temasek Bitmain’e yatırım yapmadığı gibi Bitmain ile yatırım hakkında hiçbir görüşme de yapmamıştır. Bu IPO’ya yatırım yapacağımıza ilişkin çıkan haberler doğru değildir.”

Hong Kong Borsası: Bitmain IPO’sundan Çekinmiyoruz isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Hong Kong Borsası: Bitmain IPO’sundan Çekinmiyoruz - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Geri Dönüş Sinyali Veriyor mu? indikatörler Ne Söylüyor? Ethereum’un Constantinople güncellemesi yine ertelendi! Overstock CEO’su Kurucu Hisseleri Satmasına Açıklık Getirdi Blockchain İstanbul Summit Yoğun İlgi Gördü Pakistan Başbakanı Blockchain’in Avantajlarından Bahsetti Bitcoin işlem hacminde büyük artışlar kapıda mı?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır