Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin, Kripto Fiyatları Düşmeye Devam Ediyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin, Kripto Fiyatları Düşmeye Devam Ediyor
Bitcoin, Kripto Fiyatları Düşmeye Devam Ediyor

© Reuters.  © Reuters.

Investing.com – Bitcoin diğer kripto paralar moment kazanma mücadelesi verirken, Çarşamba günü düşmeye devam etti.

Bitcoin, %5,34 düşüşle geçen haftanın yüksek değeri 8.281,80 dolardan uzaklaşarak 7.572,90 dolardan işlem görüyor.

Kripto paralar genel olarak düşük iken, toplam piyasa sermayelendirmesindeki dijital döviz kapasitesi, Salı günü 281 milyar dolara kıyasla, bu haberi yazarken, 242 milyar dolar seviyesinde.

Ethereum %3,52 düşüşle 422,83 dolara geriledi. Üçüncü en büyük yapay döviz olan Ripple, %2,85 değer kaybederek 0,45001 dolar olurken, Litecoin %1,42 azalarak 78,034 dolar oldu.

Dijital para geçen hafta EFT’nin onaylanacağı söylentileri arasında 8.000 dolar üzerine yükseldi. Bununla birlikte Perşembe günü Tyler ve Cameron’ın önerdiği ETF, bunun manipülasyondan korunamayacağı nedeniyle onaylanmadı.

Diğer gelişmelerde, kripto para borsası Binance mobil cüzdan firması Trust Wallet’ı alıyor. Temelleri 2017’de atılan, hacim olarak ikinci en büyük borsa ile cüzdanın birleşmesinin hizmetlerini ve kullanıcı güvenliğini geliştirme açısından Binance’e destek olması bekleniyor.

Öte yanda, ödeme firması Mistertango’nun yaptığı bir ankete göre, dijital borsaların çoğunluğu endüstri düzenlemesi istiyor.

Yaklaşık %88 civarı katılımcı düzenleme istediğini ve bunun sanayideki tehditler için çözüm olduğunu söyledi. Yalnızca %17’si sanayi için en büyük tehdidin daha çok düzenleme olduğunu belirtti. Diğer yanda %55’i kullanıcıların Müşterini Tanı uygulamasına ve diğer kara para aklamayı önleme ölçümlerine tabi olması gerektiğine inanıyor.

Kripto paraların popülaritesi ve dalgalanması arttıkça, dünya çapındaki düzenleyiciler geçen yıl artan incelemelerle karşı karşıya kalan borsalar ile dijital dövize nasıl bakacakları konusunda sıkıntı yaşadı.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin, Kripto Fiyatları Düşmeye Devam Ediyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Peter Brandt’tan yatırım tavsiyesi: Bu iki kripto para alım sinyali verdi Coinbase Wallet Kullanıcıları Artık Özel Anahtarlarını Google Drive ve iCloud Üzerinde Yedekleyebilecekler! Bitcoin’de bu seviye kırılamazsa yeni bir risk doğabilir Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin’den Binance eleştirisi Hindistan’ın Önde Gelen Bitcoin Borsalarından Zebpay, Artık 21 Avrupa Ülkesinde Hizmet Veriyor! Kaspersky Labs yeni Bitcoin ve kripto para raporunu yayınladı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır