Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Piyasalarında Son Durum: Piyasa Kırmızıya Boyandı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Piyasalarında Son Durum: Piyasa Kırmızıya Boyandı
Kripto Para Piyasalarında Son Durum: Piyasa Kırmızıya BoyandıBirkaç günlük yükseliş periyodunun ardından bugün birçok kripto para da düşüşler yaşanıyor. Hafta başından bu yana yükselişler yaşanırken, Perşembe günü itibariyle ilk 10 kripto paranın tamamında ciddi düşüşler görmek mümkün.

Yazının kaleme alındığı dakikalarda Bitcoin, birçok analiste göre önemli bir seviye olarak gösterilen 6500 doların altına düşerken, kendisine 6474 dolardan alıcı buluyor. Bitcoin’de yaklaşık yüzde 1’lik bir düşüş yaşanıyor.

İlk 10 kripto para arasında en sert düşüşü yaşayan koin ise, uzunca bir süredir hard fork haberleri ile gündemi meşgul eden Bitcoin Cash oldu. Ciddi bir artışla önceki dönemde yatırımcısını sevindiren Bitcoin Cash’te hard fork haberleri öncesi bir kar realizasyonu yapıldığı, otoriteler tarafından dile getiriliyor. Bitcoin Cash, yaklaşık yüzde 5’lik bir düşüş yaşayarak 592 dolardan kendisine alıcı buluyor.

Yine Bitcoin Cash ile birlikte Cardano ve XRP’de de düşüşleri sert hissetmek mümkün. 0,5 doların hemen üzerinde işlem gören XRP yüzde 3,5’luk bir düşüş yaşarken Cardano ise yüzde 3,24’lük düşüşle 0,076 dolardan işlem görüyor.

EOS, Litecoin, Ethereum, Stellar, Monero ve TRON’da da düşüşlerin hatrı sayılır yüzdelerle olduğunu gözlemlemek mümkün. İlk 20 kripto para içinde de, stabil kripto para Tether devre dışı bırakılırsa artış yaşayan tek koin, an itibariyle Dash. Bu yazının kaleme alındığı dakikalarda Dash, yüzde 2,76’lık bir artış yaşayarak yatırımcısını memnun etmeyi başardı. Dash, şu anda kendisine 170 dolar civarından alıcı buluyor.

Kripto Para Piyasalarında Son Durum: Piyasa Kırmızıya Boyandı isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Piyasalarında Son Durum: Piyasa Kırmızıya Boyandı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin’de tepki için bu seviyeye dikkat! Binance Labs Hindistan’daki Blockchain Sektörünün Gelişimine Katkı Sağlıyor Bitcoin Düşmeye Başladı Forbes: Bitcoin Yeni Altın! 2019’da 10.000 Dolar Zor Bir Hedef Ripple XRP fiyatı yönünü arıyor! JP Morgan’a Spekülasyon Suçlaması

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır