Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Coinbase’in Cüzdan Uygulaması, Ethereum Classic Desteği Vermeye Başladı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Coinbase’in Cüzdan Uygulaması, Ethereum Classic Desteği Vermeye Başladı
Coinbase’in Cüzdan Uygulaması, Ethereum Classic Desteği Vermeye Başladı27 Kasım tarihinde firmanın blog sayfasından yayınlanan bir açıklamaya göre, ABD‘nin en büyük kripto para borsalarından ve platformlarından birisi olan Coinbase, kendi cüzdan uygulaması Coinbase Wallet bünyesinde Ethereum Classic‘i (ETC) listeleyeceğini duyurdu.

Ethereum Classic 2016 yılında yaşanan bir hard fork’un sonucu ortaya çıkmış ve özünde DAO hacklenmesi ile alakalı bir Ethereum blockchain’i olarak biliniyor. Bugün Coinbase tarafından yayınlanan duyuruda, cüzdan uygulamasının ”önümüzdeki bir kaç gün içerisinde” güncelleneceğini ve bu güncellemeden sonra kullanıcıların kendi adreslerine ETC gönderme, alma veya ETC görüntüleme işlemi yapabileceğini aktardı. Mevcut Coinbase Wallet kullanıcıları içinse, sahip oldukları ETH adresleri aslında yeni ETC adresleri ile de birebir aynı olacak.

Coinbase Wallet ETC’nin yanı sıra ”100,000’in üzerinde ERC20 tokeni” ve ETH depolama, gönderme ve alma işlemlerini destekliyor. Coinbase ilk olarak bu yılın Haziran ayında Ethereum Classic’i kendi kripto para borsasında listeleyeceğini duyurduğunda, ETC inanılmaz bir yükseliş yakalamıştı. ETC’nin Coinbase platformunda listelenmesi ise Ağustos ayını bulmuş ve trading hizmetlerinin açılması sonrası ETC küçük çaplı bir yükselme daha yaşamıştı. ETC’nin Coinbase Endeks Fonu’na eklenmesi de ETC sahiplerini büyük ölçüde sevindiren haberlerden birisi olarak bilinmekte.

Bunun yanı sıra yine Ağustos ayında başka bir kripto para ve cüzdan platformu olan Bittrex tarafından ABD doları paritesi ile platforma eklenen ETC, hemen ardından Robinhood kripto para uygulamasının desteği ile de neredeyse tek yaz içerisinde üç güzel haber almış ve bunu fiyatına yansıtmayı başarmıştı.

Coinbase’in Cüzdan Uygulaması, Ethereum Classic Desteği Vermeye Başladı isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Coinbase’in Cüzdan Uygulaması, Ethereum Classic Desteği Vermeye Başladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin zorluğunda 2019’un en büyük düşüşü Ethereum fiyatı geri dönüş sinyalleri veriyor Ethereum’da Kayıplara Rağmen Boğalar Atağa Hazırlanıyor Google, yeni Blockchain açılımı kapsamında Chainlink (LINK) ile iş birliği yapacak Piyasada umut verici gelişmeler: Bakkt ilk alımı gerçekleştirdi, Bitcoin fiyatı, TRON, Ethereum, EOS ve XRP rallisi, Venezuela’daki Bitcoin dalgalanması İki Endüstri Uzmanı: Bitcoin ETF’si Yıl Sonuna Kadar Gelmeyecek

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır