Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Hakimiyeti

Ana Sayfa » ALTCOİNLER » Bitcoin Hakimiyeti
Bitcoin Hakimiyeti

Yeni bir yılı kurtarmaya doğru kripto satışı piyasası harekete geçti.

1.300’den fazla halka açık kripto para biriminin toplam değeri 667 milyar dolarlık yeni bir yer kazandı.Bu sebeple kriptografi pazarının tümü 22 Aralık tarihinde %30’dan fazla 648 milyar dolardan 422 milyar dolara düştü.

Dikkat çeken şeylerden diğeri ise dünyadaki en büyük şifreleme oranının katkı sağlamayacağı ihtimali. Bitcoin baskınlığı veya toplam pazar payı içinde yüksek bir yere sahip. Tüm kripto paraların değeri pazarın %35.6’sını oluşturuyor.

2017 oldukça çalkantılıydı ve haziran ayında %80 den %37.46 ya düştü. Sonra Aralık ayının başında % 65 oldu.

Pazar oturumunda, sabah ve ögleden sonraki oturumlarda bu düşüyle ilgili veriler vardı ve geniş şifreleme piyasalarına olan ilgi arttı. TRON sadece bir dijital varlık birden fazla oturumda en iyi performans gösteren bir firma. Kazanç aramak için seçenekler arasında hızla hareket edebileceğinden bahsetti.

Kaynak: Coindesk

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Hakimiyeti - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Brad Garlinghouse: Ripple kapansa bile XRP yoluna devam eder Amerikan Eyaleti Devlet Ödemeleri İçin Bitcoin’i Yasallaştırmaya Çalışıyor Bitcoin kodları, tam 1000 yıl Kuzey Kutbu’ndaki bu yerde korunacak ERC 20 Tokenleri için Lightning Network Çalışmaları Yapılıyor Twitter kurucusu Jack Dorsey Bitcoin’in yükselişi konusunda umutlu Kripto para eleştirmeni yaptığı Bitcoin tahmini ile tepki çekti

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır