Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Squire, Madencilik Ekipmanları İçin Samsung ile Çalışacak!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Squire, Madencilik Ekipmanları İçin Samsung ile Çalışacak!
Squire, Madencilik Ekipmanları İçin Samsung ile Çalışacak!Madencilik sektörünün önde gelen firmalarından birisi olan Squire, 10 nm’lik yeni ASIC cihazlar ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. Squire’den yapılan açıklamada ürünlerin üretimi için Samsung Electronics (KS:005930) ve de Gaonchips ile anlaşma yapıldığı belirtildi.

Kanada merkezli firma, bu yeni üretilecek cihazların spesifik olarak Bitcoin, Bitcoin Cash ya da diğer kripto paraların madenciliğinde kullanılacağını belirtti. Gaonchips’in semiconductor’ları üreteceği açıklanırken, Samsung’un da ürünün üretimini Güney Kore’de yapacağı açıklandı. Square’den yapılan yazılı basın açıklamasında şu ifadeler kullanıldı:

”Ekibimiz şu anda Gaonchips firması ile ASIC cihazlarımızın üretimi konusunda çalışmalarını sürdürüyor. Bu cihaz, Bitcoin ve Bitcoin Cash başta olmak üzere birçok kripto paranın madenciliğinde kullanılacak.”

Squire’in Samsung ve Gaonchips gibi sektörün önde gelen iki firmasıyla anlaşmasının oldukça önemli bir hamle olduğuna vurgu yapan otoriteler, bu durumun madencilik sektöründeki dinamikleri etkileme şansı olduğunu da ifade ediyor.

Bu arada Squire anlaşmasının da satır aralarını okuduğumuzda görebileceğimiz gibi, Samsung da yavaş yavaş kripto para madenciliği sektörüne girmeye başlamış durumda. Diğer bazı firmalar için de madencilik ekipmanları üretmeye başlayan firma, madencilik sektöründe artan talebi de ciddi bir kara çevirmiş durumda. 2018 yılının ilk yarısında çeşitli yan ürünlere olan talebin artması ile birlikte madencilikten en fazla kar eden kurumların başında gelen Samsung, bu durumdan memnun gibi görünüyor. İlerleyen dönemde konuyla ilgili daha önemli gelişmelerin olması da beklenenler arasında yer alıyor.

Squire, Madencilik Ekipmanları İçin Samsung ile Çalışacak! isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Squire, Madencilik Ekipmanları İçin Samsung ile Çalışacak! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

9 Temmuz kripto para piyasaları özeti ve Bitcoin’de son durum Brian Kelly’nin Bitcoin Dip Seviye Tahmini, Bitcoin ETF Beklentisi, Ripple ve XRP, Tron, Ethereum, Stellar, VeChain ve IOTA: Kripto Para Dünyasına Dair Son Dakika Haberleri 2018′ in En Popüler Bitcoin Borsaları Ünlü Analist Greenspan: BTC’nin Yükselişi Japonya veya Güney Kore Kaynaklı VISA, ‘Kripto Uzmanı’ Arıyor! Bitcoin Cash ve Litecoin rallisi, KuCoin’den delist kararı ve Binance’nin yeni borsası

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır