Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple CEO’su Garlinghouse: XRP ”Çok Açık Bir Şekilde Merkeziyetsizdir”

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple CEO’su Garlinghouse: XRP ”Çok Açık Bir Şekilde Merkeziyetsizdir”
Ripple CEO’su Garlinghouse: XRP ”Çok Açık Bir Şekilde Merkeziyetsizdir”ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Kurumsal Finans Müdürü William Hintman, bu yazın başlarında Ether‘in federal menkul kıymet yasalarına göre bir menkul kıymet statüsü taşımadığına dair kişisel fikrini belirtince, Ether‘in de ilk olarak token satışı ile piyasaya sürülmesine rağmen, daha sonra ciddi anlamda merkeziyetsiz bir hal aldığını vurgulamıştı.

Söz konusu açıklamadan beri ticari hacme göre üçüncü en büyük kripto para birimi XRP’nin destekçileri – ki yaklaşık bir sene önce herkes tarafından Ripple olarak tanımlanmaktaydı – Ripple firması ile olan yakın bağa rağmen, koinin merkeziyetsiz olduğunu savunmaya başladı ve bunu ciddi bir seviyeye getirdi.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse ise, söz konusu argümanı yakın zamanda Swell 2018 etkinliğinde finansal haber kaynağı Cheddar ile yaptığı bir röportajda tekrar dile getirdi.

Garlinghouse yaptığı açıklamada XRP’nin ”çok açık bir şekilde merkeziyetsiz” olduğunu vurguladı ve kendisinin CEO olarak XRP’yi kontrol edemediğini ifade etti.

”İsteyen herkes XRP ekosistemine katılabilir ve eğer Ripple ekosistemin yararına bir şey yapmazsa, ekosistemin geri kalanı bizi görmezden gelebilir.”

CEO bunun yanı sıra XRP daha merkeziyetsiz bir hal aldıkça, Bitcoin‘in daha merkezi bir hale gelmeye başladığının da altını çizdi.

Ripple CEO’su Garlinghouse: XRP ”Çok Açık Bir Şekilde Merkeziyetsizdir” isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple CEO’su Garlinghouse: XRP ”Çok Açık Bir Şekilde Merkeziyetsizdir” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto Para Serbest Yatırım Fonları, 2018’in Son Çeyreğinde Nasıl Bir Performans Gösterdi? 15 Ülke Kripto Para İşlemlerini Denetleyecek IOTA Kurucusu: IOTA Kabul Oranı Hiç Görülmeyen Bir Hızla Yükselecek Bitcoin’de bu seferki 10,000 dolar çok farklı G20’de Kripto Paralar Gündeme Gelecek Mobil Hediye Platformu Swych, Kripto Paraları Destekleyecek

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır