Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Düşüşe Doymuyor!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Düşüşe Doymuyor!
Bitcoin Düşüşe Doymuyor!


Bir süredir yükseliş eğiliminde olan ancak son günlerde tekrar düşüş eğilimi göstermeye başlayan Bitcoin, kripto para sahiplerine zor günler yaşatıyor. Trilyonlarca dolarlık piyasa hacmine ulaşmasının önündeki en büyük engellerden bir tanesi olarak görülen ve kripto para fiyatlarını domine ettiği bilinen Bitcoin, baskı ve alım taleplerine bağlı olarak yaşadığı düşüşlerinde oldukça kritik günleri atlatmayı başarmış gibi görünse de henüz kritik günlerini atlatmışa benzemiyor.

Varlıklı yatırımcı çıkıyor
Varlıklı yatırımcıların piyasadan artık ümitlerinin kalmadığını belli ederek satışlar ile çıkış yapmaya başlaması ve 1.000 dolar seviyesinden alım yapanların satışlarının artması ile birlikte, yatırımcılar kripto para alımlarında talepleri azalttılar. 3.750 dolar seviyesine tekrar gerileyen Bitcoin, bu yönü ile kripto para borsalarında ani satışların önünü açarken, sadece bununla sınırlı kalmayarak XRP ve LTC fiyatlarında da düşüşlerin sebebi olarak yorumlandı.

  • Bitcoin düşüş yaşadığı sürece kripto para piyasalarının başarılı olması ve yüksek fiyatlara kavuşması beklenemeyecek bir gelişme. Kripto para sahiplerinin bu süreçte çok dikkatli olması gerek ve piyasayı iyi izlemeleri gerekiyor.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Düşüşe Doymuyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Çin Merkez Bankası’ndan Bitcoin’de flaş düşüş getiren duyuru Bitcoin Libra Nedeniyle İlk Zamanlar Zarar Görebilir Telekom Devleri Altyapılarını Blockchain İle Güçlendirebilir CFTC BitMEX’i Soruşturuyor Messari CEO’su: Sektörün Şu Anki Durumu 20 Bin Dolara Varan Rallinin Öncesini Anımsatıyor Öğren Kazan: Siz öğrenin Coinbase ödesin

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır