Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Düşüş Yaşıyor, Coinbase New York Ofisini Genişletiyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Düşüş Yaşıyor, Coinbase New York Ofisini Genişletiyor
Bitcoin Düşüş Yaşıyor, Coinbase New York Ofisini Genişletiyor

© Reuters.  © Reuters.

Investing.com – Kripto paralar Pazartesi günü sakin kaldı, Bitcoin dört günlük 6.450 dolar aralığında devam ediyor.

Bitcoin %0,70 düşüşle 6.470,70 dolar seviyesinde işlem gördü.

Kripto paralar genel olarak yüksek iken, toplam piyasa sermayelendirmesindeki dijital döviz kapasitesi, Cuma günü 199 milyar dolara kıyasla, bu haberi yazarken, 201 milyar dolar seviyesinde.

ETH/USD, Ether, %0,72 düşüşle 218,30 dolara geriledi. XRP, %0,09 değer kaybederek 0,27971 dolar ve Litecoin %1,58 kayıp ile 55,934 dolardan işlem gördü.

Diğer gelişmelerde, Coinbase borsa platformu gelecek yılın sonu ile beraber New York ofisine toplam 150 olacak şekilde 130 çalışan almayı planlıyor. Coinbase genel müdürü Adam White’ın söylediğine göre, bu hamle şirketin kurumsal yatırımcıları hedefleme planının bir parçası.

“Piyasanın düzelmeye başladığını gördüğümüzde, kurumlar ilgisini kaybetmedi ve tam tersi oldu. Bir şeyler sakinken, giriş için bir fırsat aradılar.”

Öte yanda, ABD Pennsylvania bölge mahkemesi, görevsizlik üzerine feshedilmiş Mt. Gox dijital döviz borsasına ve Japonya Mizuho Bankası’na karşı açılan davayı reddetti. Mahkeme, parasını kaybeden 24.000 kullanıcıdan biri olan Gregory Pearce’nin Mizuho’ya karşı açtığı davayı reddetme kararı aldı.

Hackerlar tarafından yklaşık %70 Bitcoin varlığının çalınmasını takiben bu platform 2014’te çöktü. Siber saldırı, 850.000 Bitcoin kaybına yol açtı ve bugüne kadarki en büyük saldırılardan biri oldu.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Düşüş Yaşıyor, Coinbase New York Ofisini Genişletiyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Fed’in Faiz Kararı Bitcoin Fiyatını Nasıl Etkiledi? Kripto Para Piyasasında Hareketlilik İşte Bitcoin’i 750 Bin Dolara Kadar Çıkaracak Fiyat Tahminleri Bitcoin ve Altcoin Birimlerinde Son Gelişmeler Perakende Devi Carrefour, Blockchain Teknolojisine Geçiş Yaptı! Bitcoin yatırımcılarına yardımcı olacak 3 adım

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır