Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Ayı Bölgesinde Kalırken, Diğer Kriptolar Değer Kaybetti

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Ayı Bölgesinde Kalırken, Diğer Kriptolar Değer Kaybetti
Bitcoin Ayı Bölgesinde Kalırken, Diğer Kriptolar Değer Kaybetti

© Reuters.  © Reuters.

Investing.com – Bitcoin Perşembe günü, kripto paralar ayı bölgesinde kalmayı sürdürürken düşüş yaşadı.

Bitcoin %3,11 düşüşle 6.193,70 dolardan işlem gördü. Bitcoin son zamanlarda zemin kazanma konusunda sıkıntı yaşarken, Aralık ayındaki 20.000 dolar zirvesinden neredeyse %70 düşüş yaşadı.

Kripto paralar genel olarak bir buçuk haftanın düşük seviyelerine yakın kalırken, Çarşamba günü 254 milyar dolar olan toplam piyasa sermayelendirmesinde dijital döviz kapasitesi, bu haberi yazarken, 245 milyar dolar seviyesinde.

Ethereum %2,70 düşüşle 432,79 dolara geriledi. Üçüncü en büyük yapay döviz olan Ripple, %3,29 değer kaybederek 0,43535 dolar olurken, Litecoin %4,26 azalarak 76,752 dolar oldu.

Düzenleme haberlerinde, ABD Adalet Bakanlığı dijital dolandırıcılık da dahil olmak üzere tüketici dolandırıcılığıyla mücadele etmek için bir görev gücü oluşturdu. Piyasa Bütünlüğü ve Tüketici Dolandırıcılığı Üzerine Görev Kuvveti, suçları caydırmak ve yaşlılar, hizmet üyeleri ve gazileri üzerinde korumaya odaklanmak için çalışacak.

Öte yandan Hindistan’dan anonim bir hükümet yetkilisi, Quartz’ e, ülkenin sanal paraları yasaklamayacağını söyledi. Hindistan maliye bakanı, kripto paralarla ilgili bir çalışma emri verdi. Yetkililerin Quartz’a anlattığına göre, emtiaların yasaklanma olasılığı olmadığından, kripto paraların düzenlenmesi gerekiyor. En büyük endişe, dijital paraların ticaretini düzenlemenin bir yolunu bulmak.

Kaynaklar Quartz’e, “emtia olarak ticaretine izin vermek, bize ticareti daha iyi düzenleme ve öyle bakma şansı verebilir,” dedi.

“Ticaret ceza gerektiren bir suç değildir. Pek çoğumuz hisse senedi piyasasındaki çeşitli varlık sınıfında ticaret yapıyoruz. Bu nedenle, (kripto para ticareti) nasıl farklı olabilir? Kullanılan paranın illegal olduğundan emin olmak için bir mekanizma mevcut olmalı ve kaynağını izlemek en önemli şey.”

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Ayı Bölgesinde Kalırken, Diğer Kriptolar Değer Kaybetti - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kriptolar Twiter Yasaklaması ve LitePay Başarısızlığıyla Yüzleşmeye Devam Ediyor ”Yeni Yasaları Sonuna Dek Destekliyoruz” Eski Nasdaq Yöneticisi, Blockchain Startup Firmasına Katıldı! Cory Jonhson: SWIFT, xCurrent’in En Büyük Rakibi Bitcoin’e İştahı Artan Wall Street Devlerinden 20 Milyon Dolarlık Blockchain Yatırımı Singapur’da 78.000 Dolarlık Kripto Para Hırsızlığı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır