Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

”Bitcoin Dip Fiyat Olarak 1.800 Dolara Düşebilir, 1.000 Sınırdır”

Ana Sayfa » GÜNCEL » ”Bitcoin Dip Fiyat Olarak 1.800 Dolara Düşebilir, 1.000 Sınırdır”
”Bitcoin Dip Fiyat Olarak 1.800 Dolara Düşebilir, 1.000 Sınırdır”

© Reuters.  © Reuters.

Ünlü kripto para analisti Murad Mahmudov, kripto paraların 2019’da değerinin en yüksek seviyelere ulaşamayabilecek olduğunu ve Bitcoin’in dip fiyat arayabilecek olduğu uyarısında bulundu. Dip fiyat beklentisinin en düşük 1.800 dolar seviyesi ile sınırlı olacağını ve 2.400 dolar bile olabilecek olduğunu açıklayan Murad Mahmudov, ”kripto para piyasalarında yaşanacak olan değişimler yakın zamanda veya bu yıl içerisinde yaşanabilir. Bitcoin fiyatının en düşük 1.800 dolar, ortalama ise 2.400 dolar ile dip fiyat görmesini bekliyorum. 1.000 dolar olan en büyük psikolojik sınırın ise altına düşmesini beklemiyorum” dedi.

Bitcoin 2019’da kötü gidişat sergiler
Murad Mahmudov’a göre Bitcoin 2019 yılında iyi gidişat sergilemeyecek ve dip fiyat arayışı sürecek. 6.000 dolardan 3.200 dolar seviyesine çöküş kadar büyük psikolojik etkinin 1.000 dolara kadar olmayacağını düşünen ünlü analistin bu yorumları ne kadar doğru olduğunu ise 2019 yılının 12 ayı gösterecek. 12 ay sonra Bitcoin olduğu noktada mı sayacak ve kalacak, yoksa beklenenden daha büyük performans göstererek binlerce dolar değer artışı mı yaşayacak? Piyasaların dip fiyat beklentisinin ise bu süreçte önemli olduğu değerlendiriliyor.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

”Bitcoin Dip Fiyat Olarak 1.800 Dolara Düşebilir, 1.000 Sınırdır” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Binance Coin Eriyor Bu Zararlı Yazılıma Dikkat Google aramalarına göre Güney Kore’de Bitcoin patlamak üzere Bitcoin Bu G20 Ülkesinde Varlık Mücadelesi Veriyor Antonopoulos: İnsanlar Merkezsiz Sistemlere Yönelmeliler IMF Başkanı Lagarde Davos’ta Bitcoin’le İlgili Konuştu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır