Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Roger Ver: Kripto Para Birimlerinin Geleceği, Hiç Olmadığı Kadar Parlak

Ana Sayfa » GÜNCEL » Roger Ver: Kripto Para Birimlerinin Geleceği, Hiç Olmadığı Kadar Parlak
Roger Ver: Kripto Para Birimlerinin Geleceği, Hiç Olmadığı Kadar ParlakBitcoin.com‘un CEO’su ve Bitcoin Cash‘in önde gelen isimlerinden birisi olan Roger Ver, yakın zamanda yaptığı açıklamalarda, Bitcoin ve Bitcoin Cash gibi kripto para birimlerinin geleceğinin, hiç olmadığı kadar parlak olduğunu ifade etti.

Bloomberg‘e röportaj veren Roger Ver, ”uzun vadeli geleceğin”, hiç olmadığı kadar parlak olduğunu ve bunun kripto paraların temel ilkeleri sayesinde mümkün olduğunu ifade etti. Ver’e göre şu an dünyanın her yanında, ”daha fazla farkındalık, daha fazla kabul ve daha fazla şey olmakta.”

Kripto para ekosisteminde meydana gelen hacklenmeler, dolandırıcılıklar ve Çiftlikbank benzeri ponzi şemaları hakkındaki soruyu da yanıtlayan Ver, bunların piyasa temizlenmesi ile ilişkili olduğunu ve büyük oyuncuların ”oyuna dahil olduğunu” ifade etti. Hackerların ”değerli şeylere” saldırdığının altını çizen Ver, bu gibi saldırıların uzun vadede aslında boğa işaretçisi olduğu kanısında.

Özellikle geçtiğimiz Kasım ayında Bitcoin Cash ABC ve Bitcoin Cash SV ekipleri arasında iyice artan gerilim, ağı hard fork’a ve sonrasında bölünmeye götürmüş ve bu bölünmenin galibi Roger’ın ekibi Bitcoin Cash ABC olmuştu. Konu hakkında açıklama yapan Ver, nispeten daha ılımlı bir söylemle, ”bu ekosisteme bir yarar sağlamaya çalışan herkese iyi şanslar dilerim” ifadesi ile, beklenenden daha olumlu bir cevap verdi.

”Dünyaya, kripto para birimlerini faydalı yapmaya çalışarak, ekonomik özgürlük getirmeye uğraşan bütün kripto para birimlerine bol şans diliyorum.”

Roger Ver: Kripto Para Birimlerinin Geleceği, Hiç Olmadığı Kadar Parlak isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Roger Ver: Kripto Para Birimlerinin Geleceği, Hiç Olmadığı Kadar Parlak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

FATF, Kripto Para Endüstrisinin Bugüne Kadarki En Büyük Düşmanı Olabilir! Coinbase Listelenmesi Zcash’e Yaradı – Değeri Yüzde 15 ve Üzerinde Artış Yaşadı Ayı Piyasasının Etkileri Sürüyor: Ethereum Classic Geliştirici Grubu, Hizmetlerini Durdurduğunu Açıkladı! Bitcoin gizemi: Satoshi’yi unutun asıl Patoshi kim? Mike Novogratz: Facebook Coin Başarılı Olabilir! Bitcoin Tether ve Bitfinex Krizini Fırsata Çevirdi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır