Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Cash’in Bitmain Kavgası Büyüyor: ”Bitmain İflasa Gidiyor”

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Cash’in Bitmain Kavgası Büyüyor: ”Bitmain İflasa Gidiyor”
Bitcoin Cash’in Bitmain Kavgası Büyüyor: ”Bitmain İflasa Gidiyor”Son zamanlarda Bitcoin Cash topluluğu içerisinde Bitmain taraftarları ve diğerleri gibi garip bir taraf tutma ve eleştirme furyası boy göstermeye başladı. Özellikle Bitmain kurucusu Jihan Wu ve Satoshi olduğunu iddia eden Craig Wright arasında yaşanan sürtüşmeler, Kripto Twitter dünyasında da kendini iyice hissettiriyor.

Atılan Tweetlerden de görülebileceği üzre, ortam aslında ciddi anlamda kızışmış durumda ve CoinGeek kurucusu Calvin Ayre de son yazısı ile olaya dahil oldu.

Ayre, 19 Eylül tarihinde yakında Bitmain’in iflas edeceğini ifade ettiği yazısını yayınladı ve attığı tweet ile şunu ifade etti:

”Bitmain IPO’yu mahvedecek ve yeniden toparlanmaya çalışacak. Problem şu ki, teknolojileri artık işe yaramıyor ve pervasız, test edilmemiş solucan deliği fork planlarında başarısız oluyorlar.”

Bitmain 2018 yılının ilk çeyreğinde inanılmaz bir kazanç elde ederek, tamı tamına 1.1 milyar doları kasasına götürmüştü. En köklü çip üreticilerinden olan Nvidia bile aynı dönemde 1.2 milyar dolar kazanmıştı ki bu büyük bir yakınlık.

Bitcoin Cash’in Bitmain Kavgası Büyüyor: ”Bitmain İflasa Gidiyor” isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Cash’in Bitmain Kavgası Büyüyor: ”Bitmain İflasa Gidiyor” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Analist görüşü: “İşte Bitcoin fiyatı için ideal alış noktası” Kripto piyasaları kan kaybetmeye devam ediyor.. Bir başka düşüş dalgası daha piyasaları vurdu! 8 Mart Bitcoin fiyat analizi: Bitcoin hareketli ortalaması üzerinde yükseliyor Polonya’nın En Büyük Bankası PKO Polski, Blockchain’e Geçiş Yaptı! Bakkt’ın Rakibi Coinflex Hızla Büyümeye Devam Ediyor Abu Dabi Fonu, Kripto Para Borsasına Yatırım Yaptı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır