Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance CEO’su Kripto piyasaları ve şirketinin geleceği hakkında Bloomberg’e açıklama yaptı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance CEO’su Kripto piyasaları ve şirketinin geleceği hakkında Bloomberg’e açıklama yaptı
Binance CEO’su Kripto piyasaları ve şirketinin geleceği hakkında Bloomberg’e açıklama yaptı

© Reuters.  © Reuters.

Dünyanın en büyük kripto borsalarından Binance’in CEO’su kripto piyasalarının geleceğini yorumladı. Piyasalar hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Binance CEO’su kripto piyasalarını ve şirketini yorumluyor19 Aralık’ta Binance Borsasının CEO’su Changpeng Zhao (CZ) Bloomberg’e verdiği demeçte kripto piyasalarının geleceği hakkında önemli açıklamalarda bulundu. CZ’nin demecini soru cevap şeklinde siz değerli okuyucularımıza sunuyoruz:

Blockchain teknolojisinin dünya geneli kabullenmesine yönelik neler söylemek istersiniz?2018 yılı kripto paralarının fiyatlanması için gerçekten zor bir yıl oldu. Bu yıl çok iyi projelerin gerçekleştirildiğini göremedik. Bu yıl aslında kripto piyasaları için düzeltme yılı oldu. 2019 yılı ise çok önemli teknolojik gelişmelere gebe. Singapur’da 19-22 Ocak arası Blockchain Haftası ilan edildi ve Binance ev sahipliği yapmaktadır. Piyasadaki aktörler kripto piyasasının geleceği konusunda çok rahatlar. Bizde piyasasın geleceği açısından bir sorun görmüyoruz.

Kripto piyasaları için fiyat ne kadar etkilidir?Birçok spekülatörler için fiyat çok önemli bir gösterge. Fakat piyasa spekülatörler tarafından inşa edilmiyor. Kripto firmalarının kurucuları tarafından inşa ediliyor. Ortaya koydukları projeler ise uzun dönemli projelerdir. Her zaman spekülasyon olacaktır: Bazen yukarı doğru spekülasyonlar bazen de aşağıya doğru spekülasyonlar. Bence geçen yıl fiyatlarda yukarı doğru speküle edildi. Şimdi ise fiyatlar realize ediliyor yani kendini düzeltiyor. Bu düzenlemenin sona erip ermediği konusunda ise emin değilim. Umarım sona ermiştir. Kripto piyasalarının uzun dönemde devam edebilmesi için gerçek projelere ihtiyacı var.

Kripto piyasalarında, ayı trendinde, nasıl genişlemeyi düşünüyorsunuz?Bizim stratejimiz değişmedi. Binance tek geleneksel para birimine, dolara, bağlı operasyonlarına devam ediyor. Gelecek yıl 10 adet geleneksel para birimi ile de çalışmayı düşünüyoruz. Binance Borsasını blockchain teknolojisine daha bağımlı hale getireceğiz. Bizim stratejimizde bir değişiklik yok.

Devletin rolü hakkında ne düşünüyorsunuz?Biz devletin piyasaya müdahale edip denetlemelerde bulunmasından rahatsızlık duymuyoruz. Aksine memnun oluruz. Piyasada açıklıktan ve şeffaflıktan yanayız. Devlet müdahalesinin ise yenilik ve innovasyonu teşvik eden müdahale olmasını isteriz.

KYC (Müşterini Tanı) süreci için planlarınız nedir?Biz en katı KYC prosesine tabi işletmeyiz. Kara para aklama ile mücadelemizi ısrarlı biçimde sürdürüyoruz. Binance’e girmek için ilk olarak email bilgileri gereklidir. Şüpheli bir durumda ekstra bilgiler de müşterilerimizden talep ediyoruz. Dolandırıcılık ve manipülasyon aktivitelerinin tespitine yönelik güçlü software programlarımız var.

Kaynak

Tavsiye Ettiğimiz YazılarBitcoin yüzde 84 düzeltme yapacak diyen uzmanın yeni BTC öngörüsü

Mati Greenspan Ripple ve Bitcoin Cash’in en büyük sorununu açıkladı

Coca-Cola (NYSE:KO) ve Binance (BNB) arasındaki benzerlik şaşırtıcı

Binance CEO’su tarafını seçti: Ripple (XRP) tahvile benzemiyor.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance CEO’su Kripto piyasaları ve şirketinin geleceği hakkında Bloomberg’e açıklama yaptı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Dünyaca Ünlü Ekonomistten Çarpıcı İddia: Bitcoin Fiyatını Wall Street Belirliyor! Bitcoin Cash, TRON ve Ripple haber özeti Vitalik Buterin 2017 Yılı Boğa Döneminde Devasa Ethereum Satışı Gerçekleştirmiş! 1 Milyar Dolarlık Kripto Para Transferi Sadece 0,001 Dolara Mal Oldu! Litecoin’in Hash Oranı Rekor Kırdı Bitcoin 7.000 Dolar Üzerinde Seyrediyor; Diğer Kriptolar Artışı Sürdürüyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır