Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto piyasasında tarihi düşüş – coinmarketcap 200 milyar doların altında

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto piyasasında tarihi düşüş – coinmarketcap 200 milyar doların altında
Kripto piyasasında tarihi düşüş – coinmarketcap 200 milyar doların altında


Kripto piyasasında tarihi düşüş günlerinden biri daha yaşanıyor. Bugün öğleden sonra başlayan sarsıntı ilerleyen saatlerde serbest düşüşe dönüştü. Piyasa şu an ard arda giren satış emirleriyle dolup taştı.

Kripto Piyasası Tarihi Düşüş YaşıyorYazı yayına hazırlandığı saatlerde en büyük 10 kripto para arasında en şiddetli değer kaybı %18.14 ile Bitcoin Cash’te oldu. Ethereum’un kaybı %11.1, Ripple ise %13.73 değer kaybetti. Amiral gemisi Bitcoin’de hasar nispeten düşük: %9.35. Bitcoin şu an 5.850 dolardan işlem görüyor. XRP 0.45 dolara gerilerken ETH ise 183 dolara düştü.

EOS, Cardano, Stellar ve Monero gibi diğer devler ise %11-14 arasında kayıp yaşadı.

Böylesi büyük bir kayıp oranına sebep olabilecek makul bir gerekçe bulmak güç. Çünkü görünürde hiçbir aktif sebep yok. Olası tek gerekçe, zayıf olmakla birlikte Ekim ayında global menkul kıymetler borsalarında yaşanan şokların Kasım ayında kripto borsalarına sirayet etmiş olması.


Şu an için serbest düşüş devam ediyor. Toplam piyasa büyüklüğü uzun süredir 210 milyar dolar civarında dolaşırken bu değer bugün 188 milyar dolara düşmüş vaziyette. Sadece 5 saat içerisinde piyasadan 17 milyar dolar para çıkışı gerçekleşti. Olası bir Bitcoin ETF haberlerinin beklendiği şu günlerde denklemler tamamen karışmış oldu.

Bitcoin hakkında daha fazlası için Tıklayın

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto piyasasında tarihi düşüş – coinmarketcap 200 milyar doların altında - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin’in Ayı Piyasasını Sonlandırması İçin Bu Kritik Seviyeyi Aşması Gerekiyor Amazon Müşterileri Arasında Yapılan Ankette, Kripto Paralar Ön Plana Çıktı Almanya Merkez Bankası Başkanı’ndan Kripto Para Uyarısı Litecoin’den Litecoin markalı kripto tablet Ripple, XRP destekli xRapid’le ilgili yeni planlarını açıkladı 10 Ekim 2019 Günlük Kripto Para Analizi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır