Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Alım Talebinde Artış Mı Var?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Alım Talebinde Artış Mı Var?
Bitcoin Alım Talebinde Artış Mı Var?

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin’in bir süredir fiyatındaki değişimler sürüyor. Fiyatının yükselmesi beklentisinin olması ve fiyatı ile ilgili beklenmedik yükselişin dün akşam saatlerinde olması ile birlikte fiyatlar beklenenden daha yüksek bir seviyeye çıktı ve yatırımcıların bir bölümü 4.000 dolarlık psikolojik sınır dolayısı ile alım yapmaya yöneldi. Daha fazla yükselecek olduğunu düşünerek hareket eden yatırımcıların büyük bir bölümünü barındıran bu bölüm, yatırımcılara piyasa hacmi ve fiyatların yükselmesini bekleyen yatırımcılar, piyasada beklentilerin yükselmesi ile birlikte tekrar alım yapmaya yöneldiler ve piyasa hacmi fiyatlarının artması ile birlikte yatırımcılar tekrar satışlar yerine alımların kazançlı olabilecek olduğunu düşünmeye başladılar.

Bitcoin fiyatı yükselecek mi?
Bitcoin fiyatının yükselip yükselmeyecek olduğu yatırımcıların beklentisi ve piyasanın durumuna bakılırsa yükseliş olabileceği ve düşüşlerin artık bir süre yaşanmayacak olduğu yönünde. Bir yanda ise yatırımcılar piyasada ciddi düşüş olabilecek olduğunu düşünerek ne alım, ne satım yapmayı tercih etmiyorlar. Yatırımcılar, piyasa hacminin yükselmesi ile birlikte tekrar Bitcoin alım talebine yönelirken, bunun da piyasalar üzerinde belirli hacim ve fiyat etkileri olumlu olarak olabiliyor.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Alım Talebinde Artış Mı Var? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) 21 Mayıs’a kadar süre istedi 2017’den beri sadece 1 altcoin, Bitcoin’den daha iyi performans gösterdi Kripto Para Madencilik Şirketi Coinhive Hizmetlerini Durduruyor Bitcoin Vadeli Sözleşmeleri İskontolu İşlem Görüyor: Peki Bu Bize Neyi Anlatıyor? İşte 2019’da Ripple fiyatını ay’a çıkaran fiyat tahminleri TRON’dan Bir Ortaklık Daha

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır