Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Hindistan’ın Önemli Şirketlerinden Birisinin CEO’su Saçmaladı: Bitcoin’de Gönderim Ücreti 20 Dolar, Peki Gerçek Ne?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Hindistan’ın Önemli Şirketlerinden Birisinin CEO’su Saçmaladı: Bitcoin’de Gönderim Ücreti 20 Dolar, Peki Gerçek Ne?
Hindistan’ın Önemli Şirketlerinden Birisinin CEO’su Saçmaladı: Bitcoin’de Gönderim Ücreti 20 Dolar, Peki Gerçek Ne?


Hindistan’ın önemli girişim merkezlerinden birisi olan T-Hub’ın CEO’luğunu yapan Jay Krishnan’ın Bitcoin ile ilgili kullandığı yanlış ifadeler, kripto para camiasında ciddi ilgi çekti. Son dönemde birçok kripto para sever, insanların Bitcoin ile ilgili olarak fazla bir şey bilmeden ileri geri konuştuğunu iddia etmiş ve bu durumun Bitcoin’in değeri üzerinde boştan yere negatif bir baskı oluşturduğunu belirtmişti.

Jay Krishnan da, Bitcoin ile ilgili yaptığı ‘yanlış’ yorumlar ile kripto para piyasasının dikkatini çekti. SRI Capital isimli yatırım firmasında da danışmanlık görevini yürüten Krishnan, yaptığı açıklamada Bitcoin gönderim ücretlerinin 20 dolar olması sebebiyle Bitcoin’in başarısız olduğunu belirtirken, araştırmalar ve verilere bakıldığında Aralık’tan bu yana bir Bitcoin gönderim ücretinin 0.2 dolar olduğunu belirten kripto para takipçileri, Krishnan’ın bu yorumunun ‘saçmalık’ olduğunu belirtti.

Krishnan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

”Bitcoin’in düşüşünün ana sebebi bir gönderimin insanlara 20 dolara mal olması. Bu ücret genelde güvenlik ve rahatlık için ödenir ancak daha hiçbir şekilde düzenlenmemiş ve tanınmamış bir değer birimi için bu kadar fazla ödeme yapmak, gerçekten de çok mantıklı değil.”

Krishnan’ın düşüncelerinin aksine Bitcoin’de gönderim ücretleri düşeli çok oluyor. Özellikle Lightning Network ve Seg Wit’in hayatımıza girmesi ile birlikte hem daha ucuz hem de daha hızlı gönderim işlemi yapmak mümkün. Aynı şekilde Ethereum da, Sharding ve Plasma güncellemeleri ile bu duruma işlevsellik katmak amacında.

Hindistan’ın Önemli Şirketlerinden Birisinin CEO’su Saçmaladı: Bitcoin’de Gönderim Ücreti 20 Dolar, Peki Gerçek Ne? isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Hindistan’ın Önemli Şirketlerinden Birisinin CEO’su Saçmaladı: Bitcoin’de Gönderim Ücreti 20 Dolar, Peki Gerçek Ne? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Ülkelerdeki Ekonomik Kargaşayı Önlemek İçin Kullanılabilir Ethereum 12% düşüşle 134,60 seviyesinin altına geriledi ABD, Blockchain ile Seyahat Güvenliğini Arttırmayı Amaçlıyor Ripple kötü bir yıl geçirmesine rağmen yeni bir rekor kırdı Destansı tahmin: “Ripple (XRP) büyük bir patlamanın eşiğinde.” Craig Wright Yine Formunda: Bitcoin, 0 Dolar Olacak

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır