Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bir bitcoin borsası çekilişle Lamborghini Huracan Coupe veriyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bir bitcoin borsası çekilişle Lamborghini Huracan Coupe veriyor
Bir bitcoin borsası çekilişle Lamborghini Huracan Coupe veriyor

© Reuters.  © Reuters.

Senenin son ayına girerken piyasada kampanyalar havada uçuşmaya başladı. Bir bitcoin borsası çekilişle bir talihliye Lamborghini marka lüks araba veriyor.

CoinSuper Bitcoin borsası çekilişle Lamborghini dağıtıyor Japon blockchain şirketi Nagezeni, bitcoin borsası CoinSuper ile ortaklaşa gerçekleştireceği ticaret yarışmasını dün duyurdu. Yarışma sonunda talihliler arasında yapılacak olan çekiliş ile birçok hediye sahibini bulacak. Hediyeler arasında en dikkat çekeni ise Lamborghini Huracan Coupe marka lüks araba. Kullanıcılar ayrıca şık, pahalı saatler ve toplamda 160,5 ETH kazanma fırsatı yakalayacaklar.

Toplamda 14 gün sürecek olan yarışma, 3Aralık saat 11:00’da (GMT ile) başlayıp 17 Aralık 23:59’da bitecek. Yarışmaya katılmak isteyenlerden NZE tokenlerinin alışverişini kampanya boyunca CoinSuper borsası üzerinden yapmaları isteniyor. Kullanıcılardan satın aldığı tokeni sattığı tokenden fazla olanlar otomatik olarak çekiliş hakkı kazanacak.

NZE Tokeni ile CoinSuper borsasında alın, satın!Yarışma Asya kıtasının en büyük borsa platformlarından olan Nagezeni ve CoinSuper tarafından düzenleniyor. Dünyadaki en büyük borsa sıralamasında 24. sırada yer alan CoinSuper, listesinde 72 çift kripto para bulunduruyor. Şu anda Dünya çapında bir milyondan fazla müşteri CoinSuper servislerini kullanıyor.

Nagezeni (NZE) ise CoinSuper’de işlem gören blockchain sürümlü bir çözüm. Nagezeni ile insanlar, sevdiği ve takip ettiği blog yazarlarına ve online olarak içerik oluşturan kişilere kripto para ile bağış yaparak destek olabiliyorlar. NZE tokenleri şu anda NZE / BTC ve NZE / ETH olmak üzere iki çift olarak işlem görüyor.

Nagezeni, borsada listelenmenin şerefine CoinSuper ile birlikte bu geniş ölçekli yarışmayı düzenlemeye karar verdi. Yarışmada toplamda 1000 kazanan olacak. Dağıtılacak olan ödüller ise:

Birinci: Lamborghini Huracán Coupe

İkinci: Audemars Piguet Royal Oak marka saat + 15 ETH

Üçüncü: Harry Winston Ocean marka saat + 10 ETH

Dördüncü: Franck Muller Vanguard marka saat + 5 ETH

Beşinci: Rolex Submarine marka saat + 3 ETH

Bundan sonraki sıralamaya giren talihlilere (1000 kişi) toplamda 160 ETH tokeni dağıtılacak.

Kampanya şartları neler?Kampanya süresince ne kadar NZE tokeni alıp satarsanız çekilişi kazanma şansınız o kadar artacak. Ancak kampanya kurallarına göre sadece 14 gün süresince yapılan işlemleriniz geçerli olacak. Yetkililer, kampanyanın şeffaf bir şekilde yürütülmesi için her türlü fedakârlığı yapıyor.

Kazananlar yarışma sonuçlandıktan bir gün sonra duyurulacak. Talihlilerin ödülleri ise 7 gün içerisinde kendilerine ulaşacak. Ancak ilk 25 sırada yer alan talihliler KYC işlemlerini sonuçlar açıklandıktan sonraki 7 gün içerisinde yapmak zorundalar.

Yarışma ve katılım koşulları hakkında daha fazla bilgi edinmek için Nagezeni ve CoinSuper’ın resmi web sitelerini ziyaret edebilirsiniz!

Siz de NZE tokeni ile ticarete başlayın, Lamborghini sizin olsun!

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bir bitcoin borsası çekilişle Lamborghini Huracan Coupe veriyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Fransa’da Yanan Katedral İçin Kripto Paralar İle Bağış Toplanıyor ”Ethereum Bu Yoldan Giderse 750 Doları Bulabilir” Tron’un hedefi online oyun sektörünün lideri olmak! Argo Artık Müşterileri Adına Kripto Para Madenciliği Yapmayacak Coinbase Borsası Söylentisi ZCash (ZEC) Fiyatını Yükseltiyor. ZEC Fiyatı 124 Dolar Oldu Hublot Sonunda Çok Merak Edilen Bitcoin Saatini Tanıttı ve Fiyatını Açıkladı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır