Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance’ten Ripple’a Noel Hediyesi: İlk XRP Pariteleri Artık Aktif

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance’ten Ripple’a Noel Hediyesi: İlk XRP Pariteleri Artık Aktif
Binance’ten Ripple’a Noel Hediyesi: İlk XRP Pariteleri Artık Aktif


24 Aralık 2018 Pazartesi günü saat 06:24 UTC itibariyle Kripto Borsası Binance, Twitter’da, borsanın XRP ile iki yeni alım satım paritesinin piyasaya sürüldüğünü, baz/teklif para birimi olarak kullandığını duyurdu: TRX/XRP ve XZC/XRP.

Atılan Tweet şu şekilde:

Binance’in duyurusunda yer alan metin şu şekilde yer alıyor:

“Binance, 2018/12/24 tarih, 11:00 AM (UTC) saati itibariyle yeni Kombine ALTS Ticaret Piyasasına (ALTS) değerini fiyatlandırarak XRP’li TRX/XRP ve XZC/XRP alım satım kurlarını ekleyecek. Orijinal ETH Ticaret Piyasası (ETH), farklı fiyat değerine sahip para birimleriyle daha fazla alım satım paritesini desteklemek üzere, ALTS Ticaret Piyasası olarak yeniden adlandırılacak. Lütfen ALTS’nin yeni bir kripto para veya tokeni temsil etmediğini unutmayın. O, Binance’in yeni Kombine ALTS Ticaret Piyasası’nın bir simgesi. “

Sizin de göreceğiniz üzere, bu iki yeni parite ile işlem yapmaya başlama saati, 24 Aralık’ta saat 11: 00’de UTC’de etkin olacak şekilde ayarlandı.


Duyurunun ikinci kısmının açıklaması gelince, işte burada Binance, dört tür baz/teklif kripto para birimini destekliyor:

  • Bitcoin (BTC): Temel kripto para birimi olarak Bitcoin kullanan parite grubu “BTC Piyasaları” olarak referans gösteriliyor.
  • Eter (ETH): ETH’yi temel kripto para birimi olarak kullanan parite grubuna “ETC Piyasaları” deniyor, ancak XRP gibi daha fazla kripto para birimi sunulduğundan, “ALTS Piyasaları” olarak ismi yeniden adlandırılıyor.
  • Binance Coin (BNB): BNB’yi baz para birimi olarak kullanan parite grubuna “BNB Piyasaları” ismi veliyor.
  • Stablecoins (USDT, TUSD, PAX, USDC): Temel kripto para birimi olarak desteklenen bir stabilcoin kullanan parite grubuna da “USDⓈ Piyasaları” deniyor.

XRP topluluğu, Binance’in Kurucu Ortağı ve CEO’su Changpeng Zhao (“CZ”) saat 04:56’da bir tweet gönderdiğinde tüm yıl boyunca arzu ettikleri şeyin karşılığını Binance’ten, Noel veya yeni yıl hediyesi olarak alabileceklerini biliyorlardı.

XRP topluluğu Zhao’nun tweet’ini coşkuyla Twitter’da yayarken, “kısa bir süre” den kastedilenin “yakın bir zaman” anlamına geldiğini biliyorlardı, ancak “gelecek birkaç saat içerisinde” anlamına geleceğini tahmin bile etmiyorlardı.

CZ’nin neden TRON (TRX) ve Zcoin (XZC) ‘yi ilk iki kripto para birimi olarak seçtiğini merak ediyorsanız, saat 06:34 UTC’de, #Binance hayırseverlik çabalarını destekledikleri için bunun TRX ve XZC’ye teşekkür etmek maksadıyla yapıldığını açıklamak üzere Zhao başka bir tweet gönderdi.

Bu haber yayına hazırlandığı sırada en değerli ikinci kripto para birimi olan XRP, son 24 saatlik dönemde % 19,93’lük bir artışla 0,444 $ seviyelerinde işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook (NASDAQ:FB) sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

The post Binance’ten Ripple’a Noel Hediyesi: İlk XRP Pariteleri Artık Aktif appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance’ten Ripple’a Noel Hediyesi: İlk XRP Pariteleri Artık Aktif - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Hyundai Yeni Bir Blockchain Geliştiriyor Peakside Capital Advisors Blockchain Üzerinden Emlak Fonu Yayınladı Rusya’daki Yerel Yönetim Blockchain Kullanmaya Başlıyor Venezuela, Kendi Dijital Parasının OPEC’te Kullanılmasını İstiyor Bitcoin’i bir sigorta olarak gördü ve uyardı… EOS 10% oranında geriledi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır