Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple Yeni Anlaşmalar İle Likidite Derinliği Oluşturmak İstiyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple Yeni Anlaşmalar İle Likidite Derinliği Oluşturmak İstiyor
Ripple Yeni Anlaşmalar İle Likidite Derinliği Oluşturmak İstiyor

© Reuters.  © Reuters.

Ripple yeni anlaşmalar ile genişlemesini sürdürüyor. XRP şu anda kırmızıya boyanmış piyasada son 24 saatte 0,445 $ değerinde yüzde 1,12’lik bir kayıpla işlem görüyor olabilir, ancak Ripple yeni borsalar ve ortaklar ekleyerek hacmini genişletiyor. Kripto piyasasında bir takım olumlu haberler fiyat artışlarına etki etmiyor. Buna paralel Ripple’in ortakları da fiyat hareketlerini gerçekleştirmiyor.

Ripple, baş pazarlama stratejisti Cory Johnson’ın açıklamasından da anlaşılacağı gibi, genişliyor.

1 sene önce Ripple 6 haftada bir yeni bir müşteri ile ortaklık anlaşması yapıyordu. Şimdi ise altı günde bir Ripple yeni ortaklık kuruyor. Ne kadar dramatik bir fark olduğunun görebiliyorsunuz sanırım. Fakat henüz bazı şeyleri konuşmak için erken çünkü Ripple yeni anlaşmalar ile pazarlamaya devam ediyoruz ve çok çalışıyoruz.

Ayrıca XRP’nin Bitcoin’in daha hızlı bir versiyonu olduğunu da ekledi:

XRP teknolojisi, temelde Blockchain teknolojisini kullanan dijital bir varlık. Bitcoin 2 gibi. Bitcoin, ama daha hızlı ve tonlarca güç kullanmayı gerektirmiyor. Bitcoin, ama Çinli madenciler tarafından kontrol edilmiyor.

Ripple Yeni Anlaşmalar İle Gelişimini Sürdürüyor

Yakın zamanda Ripple’ın genişleyen kadrosuna birinci sınıf bir yetenek daha eklendi. Google’da yeni nesil kablosuz mesajlaşma sistemini yöneten Amir Sarhangi, Ripple tarafından ürünlerden sorumlu başkan yardımcısı olarak göreve başladı.

Blockchain hızlandırıcı olan Synechron, Küresel ödemelerde uluslararası ve bankalar arası fon transferlerini azaltmak için Ripple kullanıyor, Web sitesinde şu ifadelere yer verdi.

“Ripple gibi Blockchain ödeme teknolojileri, gün aşırı gerçekleşebilen ödemeleri gerçek zamana indirerek küresel alanda muazzam bir değer katabilir. Kara para aklamanın önüne geçilmesi, verilerin iyileştirmesi ve daha fazlası için de Ripple, teknolojisi ile ön plana çıkıyor.

Ripple yeni anlaşmalar ile genişlemeye devam ediyor. Çek Fintech’in startup ​​kuruluşu olan Amore Finance de RippleNet’e katıldı. Bu ortaklık sayesinde şirket müşterilerine hızlı ve ucuz uluslararası ödemeler sunmayı planlıyor.

Dahası, İskandinav Bireysel Bankası (SEB), Ripple ile yeni ortaklık oluşturdu. Bu yılın başında Ripple’dan şu açıklama geldi:

İskandinav bireysel bankacılık (SEB) ile xCurrent üzerinden sınır ötesi ödemelerde 1 milyar dolara yakın işlem gerçekleşti.

Ripple yeni anlaşmalar ile Hindistan borsasında da var. En son bir Hint borsası CoinDCX, platformunda INR’ye karşı ETH ile birlikte XRP’yi de ekledi.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple Yeni Anlaşmalar İle Likidite Derinliği Oluşturmak İstiyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Dijital Para Piyasası Kripto Para Birimlerinde Yükseliş Sürüyor Analist görüşü: Bitcoin sakin pazar görünümü 2019’da tamamen değişecek Pump ve Dump ile Suçlanan Dev Yatırımcı, SEC’in Cezasını Kabul Etti! Justin Sun Beklenilen Vitalik Buterin – Nouriel Roubini Tartışması İçin 1 Milyon Dolar Ödül Koydu! Tyler Winklevoss: Bitcoin 15,000 doları geçecek, eğer 10,000 geçilirse

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır