Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Maksimalistinden Yatırımcılara Uyarı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Maksimalistinden Yatırımcılara Uyarı
Bitcoin Maksimalistinden Yatırımcılara Uyarı

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin kripto para dünyasının tanınan figürlerinden, blok zinciri teknolojisinin savunucusu Pompliano CNBC’de katıldığı programda piyasa durumunu özetledi.

Morgan Creek Dijital Varlık şirketinin kurucusu olan Anthony Pompliano Bitcoin’in geçtiğimiz hafta yakaladığı boğa ivmesine rağmen hala değer kaybetme potansiyelinin ağır bastığını savundu.

Daha önce yaptığı açıklamalarda Bitcoin’in 3.000 dolara dek gerileyebileceğini ve bu seviyenin kripto para birimi için dip noktası olacağını ifade eden Pompliano, kısa vadede Bitcoin fiyatının gerileyeceğine inandığını belirtti.

Kasım Ayında 3.000’e İşaret Etmişti
Kasım ayında gerçekleştirdiği röportajda Bitcoin’in Amerikan Doları karşısında 3.000 seviyelerine dek gerileyeceğini öngören Pompliano, son olarak da önümüzdeki 10 sene içerisinde şirketinin Bitcoin ve kripto paralara yaptığı yatırımın S&P endeksinden daha iyi performans sergileyeceğine dair bir milyon dolarlık bir bahis ortaya atmıştı.

Morgan Creek kurucusu Bitcoin fiyatı ile FAANG (Facebook (NASDAQ:FB), Apple (NASDAQ:AAPL), Amazon (NASDAQ:AMZN), Netflix (NASDAQ:NFLX) and Google (NASDAQ:GOOGL)) arasında bir ilişki olup olmadığı sorusuna ise böyle bir ilişkinin olmadığı yönünde karşıt görüş belirten Pompliano, psikolojik etkenlerin dönemsel olarak etki etme potansiyeli olmasına rağmen, Bitcoin ve S&P 500 arasındaki fiyat korelasyonu ilişkisinin yüzde sıfır, Bitcoin ile dolar endeksi arasındaki ilişkinin ise neredeyse sıfır olduğunu sözlerine ekledi.

Geçtiğimiz haftalarda da veteran borsacı Tone Vays kripto para meraklılarını uyararak Bitcoin’in 50 aylık ortalamanın altında bir kapanış yaşamasının fiyatları 2013 yılındaki boğa piyasasının üst seviyesi olan 1.300 dolara dek geriletebileceğini öne sürmüştü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

The post Bitcoin Maksimalistinden Yatırımcılara Uyarı appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Maksimalistinden Yatırımcılara Uyarı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Venezuelalı Ekonomist: Krizi Atlatmak İçin Bitcoin Kullanıyoruz Ünlü Boksör Mayweather’a Scam ICO Reklamı Yaptığı İçin Dava Açıldı! Spacex Şampiyonu, Blockchain Economy Istanbul Summit’e Geliyor Ripple’ın eski üst düzey yöneticisi, şirketten neden ayrıldığını açıkladı Kripto Tarihinde Bir İlk: İki Ülke Arasında Bitcoin Ticareti Yapıldı! Hindistan İçerisindeki Bankalar, KOBİ’ler İçin Yeni Bir Blockchain Platformu Kurdu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır