Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance, Singapur’da Bir Kripto Para Borsası Açacak

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance, Singapur’da Bir Kripto Para Borsası Açacak
Binance, Singapur’da Bir Kripto Para Borsası Açacak

© Reuters.  © Reuters.

Dünyanın en fazla kullanılan ve günlük işlem hacmine göre birinci sırasında yer alan borsası olan Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, yaptığı açıklama ile şirketin Singapur’da bir itibari para borsasını test ettiğini ve çalışmaların devam ettiğini duyurdu.

Singapur’da katıldığı bir etkinlikte konuklara konu ile ilgili bilgiler veren Zhao, daha sonra da resmi Twitter hesabından attığı tweette şunları söyledi:

”Binance’in gerçek para ile Singapur’da bir borsa açacağını duyurmak istiyorum. Şu anda test sürümlerini yapıyoruz. Üç gün içinde beta sürümü ile açmış olacağız. İlk başta davet yöntemi ile çalışacak. Çok heyecanlıyız!”

Binance’in borsayı ilk başta beta sürümü ile 18 Eylül’de açacağı belirtilirken, açılıştan sonraki beta döneminde sadece davet edilen belirli kullanıcıların borsada işlem yapmasına olanak tanınacağı aktarıldı. Konuyla ilgili şu aşamada pek fazla detay verilmese de, borsada Singapur dolarının da olacağı kulislerde konuşulan konular arasında yer alıyor.

Son dönemde mükemmel bir ekonomik dönüşüm ve büyüme sağlayan Singapur, Blockchain ve kripto paralar gibi yeni çıkan teknolojiler konusunda da oldukça atak davranıyor. Ülke, bu sektörde yaptığı atılımlarla başta Binance olmak üzere, birçok uluslar arası firmadan ve kuruluştan yatırım almayı başarırken, özellikle sundukları düşük vergi modeli ve yetişmiş iş gücü kalitesi ile adından sıkça söz ettiriyor. Eğitim konusunda da kendini oldukça geliştirmiş olan Singapur’un yakın dönemde kripto para piyasasına yön veren ülkelerden birisi olması bekleniyor.

Binance, Singapur’da Bir Kripto Para Borsası Açacak isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance, Singapur’da Bir Kripto Para Borsası Açacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Binance Coin İçin Euro ve Sterlin İşlem Çiftleri Eklenti Bitcoin, Ethereum ve XRP Yükseliyor, Piyasa Genel Olarak İyi Durumda Altcoinlerdeki Güçlü Hareketler Bitcoin için Çok Önemli ABD’li Blockchain Birliği, Blockchain ve Kripto Paralar Konusunda Ulusal Bir Eylem Planı Çağrısında Bulundu Piyasalar heyecanlandı: Bitcoin (BTC) golden cross’a çok yakın EOS 19% düşüşle 3,9978 seviyesinin altına geriledi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır