Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

eToro Yetkilisi: Kripto Paralar ile Premier Lig Transferleri Yolda!

Ana Sayfa » GÜNCEL » eToro Yetkilisi: Kripto Paralar ile Premier Lig Transferleri Yolda!
eToro Yetkilisi: Kripto Paralar ile Premier Lig Transferleri Yolda!Geçtiğimiz Ocak ayında Türk bir amatör futbolcunun Bitcoin ile transfer olmasının ardından, kripto para ile yapılan transferler İngiltere‘nin en üst futbol ligi Premier Lig’e de sıçrayabilir. En azından eToro‘nun İngiltere Müdürü Iqbal V Gandham‘ın düşüncesi bu yönde.

Bitcoin ile Yapılan Premier Lig Transferleri
eToro bu sezonun başlarında yedi Premier Lig kulübü ile ortaklık imzaladığını duyurmuştu ki bunların arasında eski şampiyonlar Leicester City ve Tottenham Hotspur da yer alıyor. Ortaklık imzalanan her bir kulüp eToro reklamı yapma karşılığında belirli sponsorluk kazançları elde etmekte ve görünüşe göre kripto para ile kulüplere yapılan ödemeler ciddi bir yol kat etmeye başladı bile.

Gandham‘ın aktardığına göre söz konusu kulüpler Blockchain teknolojisinin getirebileceği yenilikleri öğrenme ve bunları uygulama konusunda da oldukça istekli.

”Bence altı ile on iki aya arasında bir oyuncununu tamamen Bitcoin ile ödenen bir transfer gerçekleştirdiğini göreceğiz.”

Gandam bunun yanı sıra kripto paraların kulüpler için anında yapılan ödeme, tek bir para birimi kullanımı ve arttırılmış şeffaflık gibi artılar sunduğunu da aktardı.

2018 yılının Ocak ayında yapılan ve yarısı Bitcoin yarısı TL ile ödenen transferin öne çıkan ismi ise Ömer Faruk Kıroğlu olmuştu. Amatör kümede yer alan Harunusta Spor Kulübü transfer için 0,524 BTC ile 2.500 TL de peşinat ödemişti.

eToro Yetkilisi: Kripto Paralar ile Premier Lig Transferleri Yolda! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

eToro Yetkilisi: Kripto Paralar ile Premier Lig Transferleri Yolda! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Türklerin en gözde iki kripto parası: Bitcoin ve Ripple Nestle’den Blockchain Hamlesi Geride Bıraktığımız Yılın Son Günü Talepler Düştü! Ünlü Kripto Para Borsası OKEx’e, Telegram Botu Aracılığı ile Kaydolanlar 3 USDT Kazanıyor: Referanslar ile 150 USDT’ye Kadar Çıkmak da Mümkün! Avrupa Merkez Bankasından Kripto Para Açıklaması Coinbase Politika Değiştirdi, Artık Platforma Daha Fazla Koin Ekleyebilir

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır