Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

NANO Büyümeye Devam Ediyor! İşlem Sayısında Bitcoin Cash, Litecoin ve Monero’yu Geride Bıraktı

Ana Sayfa » GÜNCEL » NANO Büyümeye Devam Ediyor! İşlem Sayısında Bitcoin Cash, Litecoin ve Monero’yu Geride Bıraktı
NANO Büyümeye Devam Ediyor! İşlem Sayısında Bitcoin Cash, Litecoin ve Monero’yu Geride BıraktıSon zamanların adından çokça söz ettiren ve geçtiğimiz haftanın en çok değer kazanan kripto para birimlerinden birisi olan NANO, geçtiğimiz günlerde önde gelen kripto para birimlerinin işlem seviyelerini ve sayılarını takip eden Blocktivity platformuna eklendi.

Şaşırtıcı olan ise, toplam piyasa hacmine göre 28. sırada yer alan bir alt koinin, top 10 arasında 4., 7. ve 9. sıralarda yer alan Bitcoin Cash, Litecoin ve Monero gibi kripto para birimlerini işlem sayısı konusunda geride bırakması oldu. NANO blockctivity verilerine göre işlem sayısı bakımından basın saatine göre top 10 arasına girmeyi başaran nadir kripto para birimlerinden bir tanesi oldu.

Resmi  Nano Twitter hesabı, geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruda söz konusu projenin Blocktivity platformuna eklendiğini ve platforma göre kripto para birimlerinin değerini en iyi tahmin etmenin yolunun, onu ne kadar insanın kullandığına bakmak olduğunu vurguladı. Nano gibi ilgi çeken bir başka proje ise, şaka ve kripto para birimlerini eleştiri olarak ortaya çıkan ama son dönemde ciddi büyüme elde eden DOGE oldu.

Blokctivity listesinde birinci sırada yer alan ise, ilginç bir şekilde Bitshares projesi oldu. BitShares projesi basın saatine göre CoinMarketCap üzerinde 29. sırada yer almakta.

NANO Büyümeye Devam Ediyor! İşlem Sayısında Bitcoin Cash, Litecoin ve Monero’yu Geride Bıraktı isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

NANO Büyümeye Devam Ediyor! İşlem Sayısında Bitcoin Cash, Litecoin ve Monero’yu Geride Bıraktı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

BitMEX CEO’su ‘Bitcoin Nükleer Ayı Piyasasına Girebilir” Dedi ve Nedenini Açıkladı Bitcoin fiyatı endişesi: Mt. Gox, 142 bin BTC’yi doğrudan verebilir Çin’deki Resmi Blockchain Şirketlerinin Sayısı 200’e Dayandı Bloomberg, Kripto piyasasının sağlam coinlerini belirledi. Aralarında favori coininiz var mı? Tom Lee: Boğa Sezonu Başlıyor Olabilir Özel İçerik: Türkiye’deki Kripto Para Fenomenleri İle Gündemdeki BtcTurk Olayını Konuştuk!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır