Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance CEO’suna Göre Bu Gelişme Piyasayı Harekete Geçirecek!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance CEO’suna Göre Bu Gelişme Piyasayı Harekete Geçirecek!
Binance CEO’suna Göre Bu Gelişme Piyasayı Harekete Geçirecek!

© Reuters.  © Reuters.

Binance Borsasının CEO’su Zhao, geçtiğimiz günlerde ünlü bir finans ajansı “the Street”’e açıklamalarda bulundu. Binance CEO’suna göre kripto para dünyası, bazı önemli kurumsal şirketlerin katılımıyla birlikte büyük bir değişime ve gelişime uğrayacak.

Kurumsal Şirketlerin Piyasaya Girişi HızlanacakJim Cramer tarafından kurulan The Street’e konuşan Zhao, kripto para birimleri ve blockchain teknolojisi ile ilgili son dönemde gerçekleşen bir takım önemli gelişmeler ile ilgili kurumunun ve kendisinin beklenti ve görüşlerini paylaştı.

Binance CEO’suna göre özellikle kurumsal şirketlerin sektöre olan ilgisinin gün geçtikçe artması kripro paranın market hacminde büyük bir genişleme sağlayacak. Geç de olsa ICE (NYSE:ICE) destekli Bakkt’ın, TD destekli ErisX ve Fidelity Dijital varlık hizmetlerinin kripto dünyasına adım atması diğer kurumların da akışına öncelik edecektir.

Boston merkezli bir yatırım devi Fidelity Investments‘ın 2 trilyon dolarlık bir varlığı yönettiğine dikkat çeken Changpeng Zhao, bu rakamın tüm kripto para birimlerinin toplam değerinin 10 katından fazla olduğunu ifade etti. Fidelity’nin geçtiğimiz ay dijital varlık alım satım hizmetlerini başlatarak piyasaya taşınması, kripto piyasası hacminin inanılmaz derecede artacağını gösteriyor.

Jordan French’e konuşan Zhao, kripto piyasasının ilerlemesini şu güzel örnekle açıkladı:

“Kripto pazarın büyümesini tümü karla kaplı bir tepeden aşağı doğru yuvarlanan bir kartopuna benzetebiliriz. Kartopu yuvarlandıkça daha fazla yatırımcının bu pazara girmesini sağlayacaktır. Çok fazla kurumsal şirketin piyasaya dahil olması da fiyatların yükseleceği anlamına gelir.”.

Binance CEO’suna Göre ABD’de Yönetmelikler GevşetilmeliPiyasadaki stabilite ve volatilite azlığı ile kurumsal katılımın yakın ilişkisine değinen Zhao, stabilite azaldıkça hem tüccar hem de yatırım kapasitelerinde benimsenme düzeylerinin artacağını iddia etti. Tabi ki bu iddianın gerçekleşmesi için anahtar kelime “zaman”. Zhao konuşmasının ilerleyen bölümlerinde özetle şu görüşlerini ifade etmiştir.

Kurumsal kabul Avrupa ve Singapur’da yükselişe geçmeye başladı. Özellikle Singapur’da ülke yönetimin nispeten gevşek düzenlemeleri, yeni oyuncuların yüzünü kripto piyasaya çevirmesini sağladı. ABD’de büyük oyuncular için sıkı yönetmeliklerin varlığı, onların kripto dünyasına katılımı yolunda en büyük engel. Bu yüzden ABD hükumetinin yönetmeliklerde biraz kolaylık göstermesi gerekir.

Binance’in Nihai Amacı Blockchain’in Google’ı OlmakChangpeng Zhao, kripto piyasada yakın zamanda müthiş bir boğa koşusu olacağını iddia etti. Çünkü bu kadar birikiminin ardından bir patlamanın olması kaçınılmaz.

Röportajının sonlarına doğru Binance’nin hedefleri üzerine konuşan Zhao, insanların “Binance” ‘i tıpkı Google’de olduğu gibi bir fiil olarak kullanmasını istediğini belirtti. Biance olarak nihai hedeflerinin sağlam bir altyapı hizmetleri sağlayıcısı olmak olduğunu açıkladı.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance CEO’suna Göre Bu Gelişme Piyasayı Harekete Geçirecek! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

ABD-Çin Ticaret Savaşındaki Olumlu Gelişme Bitcoin’i Nasıl Etkileyecek? İşte Başarılı Bir Blockchain Kariyeri İçin Gereken Özellikler Bitcoin Dolandırıcıları Singapur’da 78.000 Dolarlık Vurgun Yaptı Çin Merkezli Dev Enerji Şirketinden İspanyol Madencilik Çiftliğine Destek Telekom Devleri Altyapılarını Blockchain İle Güçlendirebilir Bitcoin 4.000 Dolar Altına Düşerken, Diğer Kriptolar da Kaybetti

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır