Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple 1 Doların Altında Yatırım Yapılacak En İyi Altcoin

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple 1 Doların Altında Yatırım Yapılacak En İyi Altcoin
Ripple 1 Doların Altında Yatırım Yapılacak En İyi Altcoin

© Reuters.  © Reuters.

Kripto para ve stockların bağımsız, önyargısız ve güvenilir lider derecelendirme kuruluşu Weiss Ratings’in yakın zaman önce yaptığı oylamada çok sayıda katılımcı en iyi ve ucuz yatırım için XRP’yi seçtiler. Pek çok kişiye göre Ripple 1 doların altında yatırım yapılacak en iyi altcoin.

Ripple 1 Doların Altında Yatırım Yapılacak En İyi AltcoinRipple’ın XRP’si kripto topluluğu içinde zirvedeki seçimlerden biri olmaya devam ediyor. Ripple network birkaç hafta önceki boğa trendi nedeniyle, sonrasında ayı hareketi yaşamış olsa bile oldukça ilgi gördü.

Üç hafta içinde yaşanan iki zıt harekete rağmen kripto para önemli bir potansiyel e sahip. Doğal olasılıklar içeren kripto para hala bir doların altında satın alınabilecek en iyi seçim olarak düşünülüyor.

1$ Altındaki Önemli Kriptolar ve Neden Ripple Alınacak En İyi Kripto?Pek çok kripto hayranı düşük değerden satın aldıkları kriptoların daha sonra değerinin yükselmesi ile bugün milyoner ve milyarder oldular.

Bitcoin bugünkü değerine ulaşmadan önce çok sayıda ondalık halindeydi. Erken devresinde bu kriptoya yatırım yapanlar, değeri artınca multi –milyoner haline gelmeye başladılar.

Buna benzer şekilde bugün de 1$ altındaki bazı kriptolar yatırım yapmaya değer. Çünkü gelecek aylarda ve yıllarda yüzlerce ve belki de binlerce dolar değerine ulaşabilecek potansiyele sahipler.

Bunlara örnek olarak XLM, Stellar Lumens, Cardano, IOTA, Stellar ve XRP sayılabilir. Ancak bunlar arasında geçen haftaki oylamanın da teyit ettiği gibi XRP yatırıma uygun en iyi ve ucuz kripto gibi görünüyor.

Negatif Trendden Hızlı Çıkma EğilimiBu yılın Eylül ayında XRP, market kapitalizasyonunda ikinci sırada yer alan Ethereum’u iki kez yerinden oynattı. Her ne kadar yazı hazırlandığı esnada XRP 0.42$ üstünde seyrediyorduysa da Coinmarketcap’ın verilerine göre zirvedeki 20 kripto para arasında XRP %3.85 lik iyileşme oranına sahip.

XRP kripto alanına ve de geleneksel bankacılık sistemine kattığı değer nedeniyle en iyi olacaktır. Bu kripto para Amerika, Hindistan ve Orta Doğudaki zirve bankaları da içeren ortaklıkları nedeniyle gerçek zamanlı sınır ötesi yerleşimler için kolay yollar sunuyor.

Ripple’ın geleneksel finans kurumlarıyla blockchain proje ortaklığı, geçen haftalarda yaşadığı %80 üzerinde artışta olduğu gibi yüksek artışlar görme olasılığını arttırıyor.

Sadece kısa süre önce lider ticari banka Santander (MC:SAN), global sınır ötesi ödemeleri kolaylaştırmak için Ripple’ın swifti ile ortaklık kurdu. Santander’in yeniliklerden sorumlu müdürü Ed Metzger teknolojiyi överek müşterilerinin hayatlarını nasıl kolaylaştırdığını anlattı.

Yine, XRP’yi gerçek zamanlı yerleşimler için bir köprü olarak kullanacak yeni ürünü xRapid , kripto parayı kısa sürede ateşleyecek yeni bir destekçi.

Ancak XRP fiyatını uçurması beklenen xRapid platformu, Ripple marketi harekete geçirmedi. Bu projenin başarısız olmasından değil hala gelişim aşamasında olmasından kaynaklanıyor ve dünyadaki zirve finansal kurumlar tarafından henüz benimsenmedi.

Projenin gelecek aylarda zirvedeki finansal kurumlar tarafından benimsenmesinden sonra yaygın kullanıma girmesi bekleniyor. Bu, XRP ‘nin daha fazla değer kazanmasını sağlayacak. Sonuç olarak an itibariyle yatırım yapılacak en iyi fırsat gibi görünüyor.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple 1 Doların Altında Yatırım Yapılacak En İyi Altcoin - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

SEC’in Yaptığı ‘Ethereum Menkul Kıymet Değildir’ Açıklaması Geçersiz Sayılabilir Bitcoin 2015’te bundan daha kötüsünü yaşadı ya sonra? Yeni Bir Lider mi Geliyor? Dev Profesörlerin Kurduğu Ekip, BTC’den Daha Üstün Bir Kripto Para İçin Kolları Sıvadı Overstock’un İştirak Şirketi tZERO, Kripto Para Entegrasyon Platformu Patenti Aldı CNBC Yorumcusu: Bitcoin Düşüş Yaşayabilir Başarılı analistten milyon dolarlık Bitcoin tahmini geldi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır