Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Wirex ABD’de Genişlendikçe Ripple’ın (XRP) Fiyatı Yükseliyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Wirex ABD’de Genişlendikçe Ripple’ın (XRP) Fiyatı Yükseliyor
Wirex ABD’de Genişlendikçe Ripple’ın (XRP) Fiyatı Yükseliyor

© Reuters.  © Reuters.

Ripple’ın (XRP) fiyatı yükseliyor fakat şu an itibariyle bakıldığında hala beklenen ve istenen etkide görünmüyor. Bu kripto varlık şu aşamada 0,5 dolara hala ulaşmış değil. Ancak yenilenen yükseliş trendi er ya da geç durumun değişebileceğini bizlere göstermekte. Mevcut momentuma dayanarak, öngörülebilir gelecek için ilginç gelişmeler yaşanacağını söyleyebiliriz.

Yaşanabilecek bir hareketlikte XRP değerinin etkilenip etkilenemeyeceği biraz belirsiz. Güçlü göstergeler, Ripple’ın (XRP) fiyatı yükseliyor olduğunu gösterdi. Bir kez daha 0,5 seviyesini geçeceğini tahmin ediliyordu, fakat yükseliş eğilimlerinin hiçbiri çok uzun süreli olamadı. Bu, her şeyden önce, kripto para piyasası dünyasında tamamen nadir görülebilen ve bazen de endişe verici görülen bir durum.

Son 24 saat, kısa süreli Ripple’ın (XRP) fiyatı yükseliyor dedirten gelişmelere sahne oldu. USD değerindeki yaklaşık% 3’lük kazanç ve Bitcoin bazında % 2’lik bir kazanç ile mevcut momentum, her şeyden önce gelecek vaat ediyor. Genel işlem hacmine bakıldığında yükselişin karmaşıkta da olsa er ya da geç süreceğini bizlere gösteriyor.

son birkaç saat XRP tabanlı kripto borsalar için hareketli geçti. ABD destekli Ripple’ın (XRP) fiyatı yükseliyor fakat şu an itibariyle beklenen seviyelerde olmadığı herkesce biliniyor. Son gelişmeler kripto varlıkta ilerisi için pek çok başarıya sahip olacağını gösteriyor.

Wirex Sanal Visa (NYSE:V) Debit KartıXRP harcamalarında, önemli gelişmeler de yaşanıyor. Bu varlığın harcanmasının ana yolu, Wirex banka kartından geliyor. Artık bu kartlar ABD’de ön ödemeli olarak da olsa sunulacak gibi görünüyor. Bu kartlar, Bitcoin, Litecoin ve Ethereum’un yanı sıra XRP’yi de destekliyor. Bu da Ripple’ın yanı sıra şirketin kendisi için ileriye doğru büyük bir adım.

Uçuk Tahminler ile Ripple’ın (XRP) Fiyatı Yükseliyor muHer zaman olduğu gibi, bu noktada da boş keseden atan spekülatörleri unutmamakta fayda var. Mesela Luggernutz, XRP’nin teknik göstergelere dayanarak haftanın sonunda 1 $ veya daha fazla değer kazanacağından bahsediyor. Bunun olma ihtimali gelişmeler ve piyasa gerçeğine bakıldığında imkansız gibi. Ripple’ın (XRP) fiyatı yükseliyor orası gerçek ama Mevcut değeri sadece dört gün içinde ikiye katlamak hayal ötesi bir tahmin.

Gelecek haftalarda XRP fiyatının artmasını beklemenin açıkçası gerçek bir nedeni yok. Bugün veya yarın gerçekleşmeyebilir, ancak sahne arkasında çok ilginç gelişmeler var. Aynı zamanda, Bitcoin değerinin nasıl değiştiğine de bakmakta esas olarak fayda var. Çünkü Altcoinler için en birinci gösterge Bitcoin fiyatındaki değişim. Şu an itibariyle de bu duruma baktığımızda çok büyük bir değişiklik görünmüyor.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Wirex ABD’de Genişlendikçe Ripple’ın (XRP) Fiyatı Yükseliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

OKEx 49 pariteyi daha sonlandırıyor Venezuela’da Kripto Para Kullanımı Artıyor Fransa’da Kripto Paralardan Alınan Vergilerde İndirime Gidildi Webrazzi Fintech Summit 2018’de Tüm Finansal Teknoloji Girişimleri Bir Araya Geliyor Wall Street’in Bitcoin Boğasından yeni ETF açıklaması Piyasa çakılırken piyasa değeri 1 milyar doların üzerinde 14 kripto para kaldı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır