Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance CEO’su Ripple (XRP) ‘ye hayat öpücüğü verdi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance CEO’su Ripple (XRP) ‘ye hayat öpücüğü verdi
Binance CEO’su Ripple (XRP) ‘ye hayat öpücüğü verdi

© Reuters.  © Reuters.

Binance CEO’su Ripple (XRP) ile ilgili geçenlerde Twitter hesabından bazı mesajlar paylaştı. Binance CEO’su Changpeng Zhao, Ripple yatırımcı ve meraklılarının, XRP bazlı trade imkanının Kripto para borsasına eklemesine yönelik yoğun çağrılarına Twitter’dan yanıt verdi.

Binance CEO’su Ripple (XRP) ile ilgili taleplere olumlu bakıyor.Binance CEO’su Ripple (XRP) bazlı trade imkanı ile ilgili taleplere olumlu ve Ripple’ı övücü nitelikte tweetinde şöyle dedi.

XRP çok güçlü ilerliyor. Desteklerinizi bu Tweetin altında bekliyorum. Gücünüzü gösterin.

Kripto para piyasası şu anda en acımasız ayı saldırılarından birini yaşıyor, Kriptonun önde gelen Coinlerinden Ethereum [ETH], Stellar Lumens [XLM], Litecoin [LTC], EOS, Cardano [ADA], Monero [XMR] ve Tron [TRX] % 10’dan fazla düşüş gösterdi. Bu arada Bitcoin [BTC] fırtınalı ayı piyasasında 4,800 dolar değerinin altını gördü.

Ayı piyasasında yenilmez armada Ripple (XRP)Bununla birlikte, şu anda dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi olan Ripple (XRP), Ethereum’un piyasa sıralamasını geçtikten sonra yatırımcıların maruz kaldığı hasarı adeta emiyor ve sadece % 4 oranında düşüş yaşadı. Yazımızı yayına hazırladığımız şu zamanlarda Coin, 19.8 milyar dolara eşdeğer bir piyasa değeriyle 0.49 dolarlık fiyat aralığında işlem görüyordu. Ripple (XRP)’nin Toplam 24 saatlik işlem hacminin 1,2 milyar dolar olduğu gözlendi.

Gün boyunca XRP vahşi dalgalanmalara maruz kaldı. Token’in işlem gördüğü en düşük fiyat 0,47 dolardı. Bu çöküş sonrası XRP tekrardan atağa geçerek 0,51 dolar seviyelerine kadar çıktı. Binance CEO’su Ripple (XRP) ile ilgili attığı tweet ve Coinbase haberlerinin de etkisiyle değerindeki olumlu hava devam ediyor. Halihazırda XRP, destek çizgisini 0,43 dolardan 0,47 dolara ayarlayarak konumunu muhafaza ediyor.

XRP’yi baz para birimi olarak listeleyen Kanadalı kripto para borsası CoinField’den sonra Binance CEO’su Ripple (XRP) ile ilgili yayınladığı mesaj bizlere, önümüzdeki günlerde Binance borsasında da bu yönde gelişmelerin olacağını gösteriyor.

Herkes, Ripple’ın sınır ötesi ödemeler ürünü olan xRapid’in kripto para birimini kullanan XRP’nin baz çifti olarak eklenmesinin Binance’ın da faydasına olacağında hemfikir. Ayrıca, Binance tarafından konu gerçekleşirse ki beklenti olacağı yönünde. Binance’ın xRapid tercih edilen platforma dönüşeceği kesin.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance CEO’su Ripple (XRP) ‘ye hayat öpücüğü verdi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Beyaz Saray’ın Baş Stratejisti Trump İle Aynı Fikirde Değil BIS Müdürü: Kripto Paralar Para Birimi Değiller Bitcoin’de düzeltme iki sebepten dolayı yaşanabilir Arthur Hayes: Bitcoin’de 20 bin dolara hazır olun 14 Mart Bitcoin analizi: BTC için dipten alım fırsatı mı? Litecoin Toplu Satışlar ile %10,01 Geriledi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır