Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bibox Kripto Para Borsası, Dex.top Merkeziyetsiz Kripto Para Borsasını Satın Aldı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bibox Kripto Para Borsası, Dex.top Merkeziyetsiz Kripto Para Borsasını Satın Aldı
Bibox Kripto Para Borsası, Dex.top Merkeziyetsiz Kripto Para Borsasını Satın AldıÇinli bir kripto para borsası olan Bibox, merkeziyetsiz bir ERC20 odaklı kripto para borsası olan Dex.top’un yüzde 100 oranında hissesini satın aldığını duyurdu. Yetkililer anlaşmanın ne kadara patladığı hakkında bir açıklamada bulunmadı ve bunun ‘gizli’ bir bilgi olduğuun ifade etti. Ortalama olarak günlük 236 milyon dolarlık bir ticari hacme sahip olan Bibox, Dex.top kripto para borsasının kendi ürün yelpazesini genişletmede yardımcı olacağını açıkladı.

Yeni Bir Şey Deniyoruz
Pekin menşeli kripto para borsası Bibox, hemen hemen ABD, Kanada, Singapur ve Güney Kore gibi ülkelerde 10’dan fazla işlem merkezine sahip ve BTC, BCH, ETH  ve diğer bir çok kripto para birimi tradingine olanak sağlamakta. Bibox’un yaptığı son satın alma, aslında beş ay içerisinde yaptığı ikinci benzer olay. Kripto para borsası geçtiğimiz Mayıs ayında özellikle Avrupa içerisinde kripto para işi yapabilmek için gerekli lisansa sahip olan İsviçre tabanlı Chain Capital firmasını satın almıştı.

Bibox sözcüsü Bihui Lin, konu hakkında şunları ifade etti:

”Bu satın alma, Bibox’un dijital varlıklar alanında yeni bir şey denediğini göstermektedir. Söz konusu anlaşma sadece Bibox’un blockchain teknolojisi konusundaki ekosistemini genişletmekle kalmayacak, aynı zamanda kullanıcılara daha fazla trading seçeneği sunacak.”

Etherscan’dan alınan verilere göre, Dex.top ticari hacme göre dünyanıne n büyük ikinci merkeziyetsiz kripto para borsası konumunda ve küresel toplamın %21.3’ünü elinde tutmakta.

Bibox Kripto Para Borsası, Dex.top Merkeziyetsiz Kripto Para Borsasını Satın Aldı isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bibox Kripto Para Borsası, Dex.top Merkeziyetsiz Kripto Para Borsasını Satın Aldı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Açıklayacaksanız Açıklayın: Satoshi Nakamoto’nun Kimliği Yarın Öğrenilecek Mi? TrueUSD (TUSD) Binance Borsasında Listeleniyor XRP 11% oranında yükseldi Jeremy Allaire: Facebook’un Kripto Parası Regülasyonu Tetikler Bitcoin’in Gizemli Yaratıcısının Ortaya Çıkması için Geri Sayım Başladı! Eski JPMorgan analisti: Bitcoin için dua zamanı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır