Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto paralar düşerken zevkten 4 köşe olanlar!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto paralar düşerken zevkten 4 köşe olanlar!
Kripto paralar düşerken zevkten 4 köşe olanlar!

8/8


2/8

Bitcoin bir ay içerisinde %30, altı ay içerisinde %50, Aralıktan beri ise %80 değer kaybetti. Kripto paralar düşerken, zaten kripto paraları balon olarak niteleyen bazı tanınmış şahısları kısmen haklı çıkardı.


İşte kripto paralar düşerken zevk duyan isimler!

Listemizdeki ilk isim, Warren Buffett:

İnsanlar, büyük fiyat hareketleri karşısında heyecan duyuyor ve Wall Street buna yardım ve yataklık ediyor.. Bitcoin’e fiyat vermekte ne demek! Varlığa dayalı bir fiyat değil ki, resmen balon!


Charles Munger,

Ben Bitcoin’in işe yaracağını hiç sanmıyorum.. Çıkar çıkmaz ondan nefret ettim. Tam bir tiksindirici.. Bitcoin tam anlamıyla öldürücü bir zehir!


Jack Ma,

Blockchain dünyası sandığımızdan daha fazla dünyayı değiştirebilir.. Ama Bitcoin bir balon.


Tidjane Thiam,

Tespit edebildiğimiz kadarıyla, Bitcoin alıp satmanın tek nedeni para kazanmak. Bu aslında balon terimin anlamını içeriyor.


Prince Alwaleed Bin Talal,

Ben bu Bitcoin saçmalığına inanmıyorum. Bence bir gün patlayacak. Ayrıca bu işin arkasında Enron şirketi var.. Bana hiç mantıklı gelmiyor.. Hem de yasal merciler tarafından düzenlenmiş değil, ve de hiç bir merkezi bankanın kontrolu altınada değil..


Larry Fink,

Bitcoin, dünyada ne kadar çok paranın aklanmasına güzel bir örnek teşkil ediyor!


Vitor Constancio,

Bitcoin, bir tür lale balonuna benziyor. Aslında Bitcoin tamamen bir spekülasyondan ibaret. Bir elektronik veri üzerinden kim daha fazla verecek diye bahse girmekten başka bir şey değil. Şu an merkezi bankalara ve fiat para birimine tehdit olarak görmüyoruz. İnsanlar parasını kaybetmek istiyorsa ne diyebiliriz ki, vergisini ödedikleri sürece kumar serbest!


Elvira Nabiullina,

Çin hükümeti, kripto paraları ödeme aracı olarak tanımamaktadır ve ICOları yasaklamıştır. Bizim olaya yaklaşımımız da aynı. Biz, kripto paraları her an çökecek ponzi yapılara benzetiyoruz.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto paralar düşerken zevkten 4 köşe olanlar! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Beklenen Tether davası başladı: Bitcoin nasıl etkilenebilir? Binance CEO’su: “Altcoin sezonu geliyor, bu kez farklı olacak.” Binance’in çalınan Bitcoin’leri yeniden harekete geçti Tron Kurucusundan Söylentileri Boşa Çıkaran Açıklama Fed Başkanı Konuştu Bitcoin Düştü! BiteBTC Kripto Para Borsasına Olan Dolandırıcılık Tepkileri Büyüyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır