Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bakkt kripto para piyasasını harekete geçirmeye kararlı, XRP ve yeni kriptolar geliyor!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bakkt kripto para piyasasını harekete geçirmeye kararlı, XRP ve yeni kriptolar geliyor!
Bakkt kripto para piyasasını harekete geçirmeye kararlı, XRP ve yeni kriptolar geliyor!

© Reuters.  © Reuters.

Bakkt kripto para çiftleri için kapıyı açmış gibi görünüyor. The Intercontinental Exchange, kullanıcıların önceden bildirilen BTC’den fiyat paraya vadeli işlem ürünlerinden başka daha fazla kripto para işlem çifti isteklerine cevap verdi.

Bakkt kripto para işlemleri için işlem çifti sayısını arttırabilirBelki de Bitcoin vadeli işlem uygulamasının faaliyete geçmesini erteledikten sonra kaybettikleri ilginin bir kısmını geri kazanmaya çalışıyorlar. Bakkt bugün Twitter üzerinden, faaliyete geçer geçmez diğer kripto para çiftlerinin işlemlerde olma olasılığı hakkında duyuru yaptı.

“Soru: Başka kripto para birimleri ekleyip eklemeyeceğimiz sorulmuştur.

Yanıt: Manzara değiştikçe ve müşterilerden istedikleri ve ihtiyaç duydukları hakkında ilave geri bildirimler aldıkça ek sözleşmeleri düşüneceğiz.”

Twitter topluluğunun özenle üzerine alması gereken iş, Bakkt‘ı dahil edeceği kripto paralar hakkında yönlendirmek olmalı. XRP‘nin bu konuda oldukça hızlı bir şekilde dikkat çektiği görülüyor. @CryptoCronkite gibi bazı twitter kullanıcıları bu hakimiyetten mutlu olmadılar.

XRP dışında tam olarak her şeyi ekleyin, sonra gözyaşları ve bir köşeye atılmış twitter botları ile vadeli işlem pazarı açın.”

Piyasada geçtiğimiz salı günü görülen satış cümbüşünün ortasında Bakkt, platformun faaliyete geçme tarihinin aralık ayı başından ocak ayı sonuna kadar ertelendiğini duyurmuştu. Toplumsal tepkiler, soğukkanlı sorgulama şeklinden piyasa manipülasyonu iddiasına kadar değişiyordu.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bakkt kripto para piyasasını harekete geçirmeye kararlı, XRP ve yeni kriptolar geliyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Dikkat…. Cardano Çıkış Sinyalleri Veriyor Günlük Bitcoin Ticaret Hacmi Neredeyse Bir Yıl Sonra İlk Kez 11 Milyar Doları Aştı Venezuela, Bitcoin Alım Satımı Konusunda Yeni Bir Rekor Kırdı! Birleşmiş Milletler’in Kadın Kolu, Mültecilere Yardım İçin Blockchain’den Faydalanacak Bitcoin Cash fiyat analizi: Bir sonraki destek seviyesi nerede? 0.5 Dolarlık Lınk, 10 Bin Dolardan Satıldı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır