Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Litecoin Fiyatı Rekor Seviyelerine Yaklaştı

Ana Sayfa » ALTCOİNLER » Litecoin Fiyatı Rekor Seviyelerine Yaklaştı
Litecoin Fiyatı Rekor Seviyelerine Yaklaştı

Litecoin fiyatının yeniden canlanmasını sağlayan, teknik gelişmelerin diğer platformlara eklenmesi sonucunda tüm zamanların en yüksek değerine yakındır.

Bitcoin protokolündeki madencilerin yazılımlarını SegWit adlı bir kod değişikliğini destekleme amacı için yükseltme konusunda etkili bir karar vermesinde 1 gün sonra, CoinMarketCap’in  verilerine göre, litecoin yaklaşık 48 dolar seviyelerinde işlem görüyor. Litecoin fiyatındaki artış, değişimi benimseyeceği haberini getiriyor. Bu haber üzerine patlaması düşünüldüğünde göreceli istikrar dikkati çekiyor, orjinal olarak tamamlanmış haldeki kapasiteyi yeniden tamamlamak ve artırmak için tasarımı yapılmıştır.
Litecoin madencileri 11 Nisan’da yükseltmeyi gerçekleştirmek için anlaşmaya vardığından, şifreleme oranının %300 artış gözlemlendi. Ayrıca başlangıçta 11$ seviyesinde olan Litecoin şu anda 48 doları aşmış bulunmaktadır. Bu fiyat, Temmuz ayındaki 53$ olan rekor seviyesine kadar ulaşmıştır.
Kripto sistemin yıllık kazanımı %1,000’in üzerinde daha etkileyicidir. 8 Ağustos 2016’da Litecoin, protokolün giderek artan rakipler içerisinde yol haritasını belirlemesi için mücadele içerisinde olduğu zamanda 3,79 dolara işlem görüyordu.

Rakamlar genellikle, teknik ekibine yeni eklemelerle silahlandırılan litecoinin artık rekabetçi piyasasında kalıcı güç elde edebileceğini ortaya koydu.
Kaynak: Coindesk

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Litecoin Fiyatı Rekor Seviyelerine Yaklaştı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Açıklanan kaldıraçlı işlemler özelliği sonrası Binance Coin 34 dolara yükseldi Çinli Bitcoin madencileri en büyük açığa satışçı haline geldiler İşte Şubat ayında patlaması beklenen 3 kripto para Galaxy Digital’in de Üyesi Olduğu Grup, Kripto Para Birimleri İçin Yasal Standartlar Getirmeyi Planlıyor Rusya, Yasal Düzenleme Öncesi Bitcoin Vergisini Uygulamaya Koyacak Vitalik Buterin’den çarpıcı Bitcoin SV ve Binance açıklaması

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır