Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Litecoin Fiyatı Rekor Seviyelerine Yaklaştı

Ana Sayfa » ALTCOİNLER » Litecoin Fiyatı Rekor Seviyelerine Yaklaştı
Litecoin Fiyatı Rekor Seviyelerine Yaklaştı

Litecoin fiyatının yeniden canlanmasını sağlayan, teknik gelişmelerin diğer platformlara eklenmesi sonucunda tüm zamanların en yüksek değerine yakındır.

Bitcoin protokolündeki madencilerin yazılımlarını SegWit adlı bir kod değişikliğini destekleme amacı için yükseltme konusunda etkili bir karar vermesinde 1 gün sonra, CoinMarketCap’in  verilerine göre, litecoin yaklaşık 48 dolar seviyelerinde işlem görüyor. Litecoin fiyatındaki artış, değişimi benimseyeceği haberini getiriyor. Bu haber üzerine patlaması düşünüldüğünde göreceli istikrar dikkati çekiyor, orjinal olarak tamamlanmış haldeki kapasiteyi yeniden tamamlamak ve artırmak için tasarımı yapılmıştır.
Litecoin madencileri 11 Nisan’da yükseltmeyi gerçekleştirmek için anlaşmaya vardığından, şifreleme oranının %300 artış gözlemlendi. Ayrıca başlangıçta 11$ seviyesinde olan Litecoin şu anda 48 doları aşmış bulunmaktadır. Bu fiyat, Temmuz ayındaki 53$ olan rekor seviyesine kadar ulaşmıştır.
Kripto sistemin yıllık kazanımı %1,000’in üzerinde daha etkileyicidir. 8 Ağustos 2016’da Litecoin, protokolün giderek artan rakipler içerisinde yol haritasını belirlemesi için mücadele içerisinde olduğu zamanda 3,79 dolara işlem görüyordu.

Rakamlar genellikle, teknik ekibine yeni eklemelerle silahlandırılan litecoinin artık rekabetçi piyasasında kalıcı güç elde edebileceğini ortaya koydu.
Kaynak: Coindesk

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Litecoin Fiyatı Rekor Seviyelerine Yaklaştı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Coinmarketcap Platformuna Yeni Bir Derecelendirme Sistemi Geldi Bitcoin fiyatındaki son düşüş normal mi? Göstergeler hangi yönü işaret ediyor? İşte zamanın lider Bitcoin milyarderleri Bitcoin fiyatları 7.500 dolar seviyesinde seyrediyor Joe Lubin’den Libra’ya Eleştri Yok Artık: Ünlü Analist Bitcoin 2 Bin Dolara Düşecek Dedi 100 BTC’lik İddia Başlattı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır