Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

OKEx Kripto Para Borsası Duyurdu: Tron İçin Marj Ticareti İşlemlerini Başlattık!

Ana Sayfa » GÜNCEL » OKEx Kripto Para Borsası Duyurdu: Tron İçin Marj Ticareti İşlemlerini Başlattık!
OKEx Kripto Para Borsası Duyurdu: Tron İçin Marj Ticareti İşlemlerini Başlattık!Ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan OKEx, 10 Ocak tarihinde son dönemlerin popüler ve yükselişte kripto para birimi Tron ile ilgili önemli bir duyuruda bulundu.

Yapılan duyuruya göre, OKEx kripto para borsası TRX/USDT ve TRX/BTC pariteleri için marj ticaretini başlatarak ilgili hizmete Tron’u da dahil etti. Kullanıcılar 10 Ocak tarihi itibariyle 3x kaldıraç kullanarak ilgili paritelerden işlem yapabilecekler. OKEx bunun yanı sıra Tron’un marj ticareti opsiyonunun yanı sıra, kullanıcıların ellerindeki kripto para varlıklarını marj ticareti yapan traderlara ‘kiralayabilmelerini’ sağlayan OK PiggyBank isimli platformda da Tron yatırma işlemlerinin başladığını açıkladı.

OKEx, PiggyBank içerisinde tutulan kripto para birimleri için, sağladığı hizmetlerin karşılığında günlük marj faizinin %15’ini kendisine almayı ve geri kalan %85’i ise kullanıcılara vermeyi planlıyor. Söz konusu platform şuan için Bitcoin, Tether, Ethereum, EOS, Litecoin, Ethereum Classic ve XRP destekliyor ki bunların hepsi aynı zamanda marj ticareti işlemleri için de kullanılabilmekte.

Tron’un Yükselişi, Düşüşe Döndü
Özellikle son bir haftadır inanılmaz bir yükseliş yakalayan ve piyasa hacmine göre en büyük sekizinci kripto para birimliğine kadar yükselen Tron, bugün sabah saatleri itibariyle baskısı hissedilen ayılar yüzünden tekrardan düşüşe geçti ve basın saatine göre %13.04’lük bir değer kaybı yaşıyor. Bunun yanı sıra söz konusu kripto para birimi tekrardan dokuzuncu sıraya geriledi.

OKEx Kripto Para Borsası Duyurdu: Tron İçin Marj Ticareti İşlemlerini Başlattık! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Continue reading on Koin Bülteni

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

OKEx Kripto Para Borsası Duyurdu: Tron İçin Marj Ticareti İşlemlerini Başlattık! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Maker (MKR) Yakaladığı Büyük Çıkışı Sürdürüyor Bahreyn’den Hindistan’daki Fintech Şirketlerine Davet Var Binance CEO’sunun ”kripto para işlem hacmi” açıklaması yaşanan dramı ortaya koyuyor! Roger Ver: Bitcoin.com Kendi Borsasını Kurabilir Binance Hack Olayı Sonrası: Borsalar, KYC ve AML Uyumları İçin Ne Yapıyor, Bunlar Sektör İçin Gerekli mi? Ripple’dan sonra Stellar’da mı sıra? XRP ve XLM arasındaki korelasyon

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır